تاریخ درج خبر : 1394/09/10
کد خبر : ۵۲۵۶۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال از ملی‌پوش فوتسالیست ناشنوا در فرودگاه یاسوج

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلیویه و بویراحمد گفت: مراسم استقبال از فوتسالیست ناشنوا و سرمربی تیم فوتسال ناشنوایان استان که قهرمان جهان شدند در فرودگاه یاسوج برگزار خواهد شد.
جهانبخش ایزدپور بعدازظهر دیروز در جمع خبرنگاران از بازگشت فوتسالیست هم‌استانی عضو تیم ملی ناشنوایان به استان خبر داد و اظهار داشت: ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد استعدادهای بالقوه زیادی دارند که باید تبدیل به بالفعل شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ضمن خیر مقدم به فوتسالیست ناشنوا و سرمربی تیم فوتسال ناشنوایان استان که به عنوان کادر فنی در تیم ملی حضور داشتند، گفت: تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشورمان توانست با غلبه بر تیم ملی تایلند قهرمان جهان شود.

وی ادامه داد: اسماعیل دژه به عنوان بازیکن و سردار پاریاب به عنوان کادر فنی در تیم ملی ناشنوایان کشور حضور داشته و در مسابقات جام جهانی که در تایلند برگزار شد توانستند با پیروزی مقابل میزبان با سرافرازی به کشور برگردند.

این مسئول با بیان اینکه مسابقات فوتسال ناشنوایان از 29 آبان تا 7 آذر ماه سال‌جاری در شهر بانکوک تایلند برگزار شد، تصریح کرد: تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران توانست برای دومین بار پیاپی قهرمان جهان شود.

وی به حضور اسماعیل دژه به عنوان بازیکن در تیم ملی اشاره کرد و افزود: تیم فوتسال ناشنوایان کشورمان در تایلند به مصاف تیم کشورهای ژاپن، الجزایر، سوئیس،نروژ، روسیه،هلند و تایلند رفت که پس از غلبه بر همه آنها به عنوان قهرمان جهان با سربلندی به میهن بازگشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به بازیکنان، مربیان تیم ملی، اسماعیل دژه و سردار پاریاب، یادآور شد: مراسم استقبال از این دو قهرمان هم‌استانی فردا، دوشنبه، ساعت هفت صبح در فرودگاه یاسوج برگزار خواهد شد.

ایزدپور وجود افرادی مانند اسماعیل دژه را برای جامعه ورزشی و همه استان از ذخایر مهم و ارزشمند دانست و گفت: جامعه به این افراد افتخار کرده و دیگران نیز باید از آنها الگو بگیرند زیرا به جای اینکه به دلیل مشکلات جسمیشان از جامعه گریزان شوند، وارد جامعه شده و با استفاده از استعدادشان افتخارات بزرگ برای استان و کشور کسب می‌کنند.
منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد