تاریخ درج خبر : 1394/09/10
کد خبر : ۵۲۵۶۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: جریان تندرو بابرچسب های خودساخته فتنه گر وساکت فتنه آرامش جامعه را به هم می زنند

برهم خوردن سخنرانی ها به اخبار هر روزه رسانه ها تبدیل شده است. دیروز ورامین، امروز یاسوج و فردا …. خوداجتهادی از کف خیابان می رود تا جای مجوزهای قانونی را بگیرد ، آن هم در دولتی که اعتدال را هدف خود قرار داده و مبارزه با تندروی هم و غم خود می داند. برهم زنندگان سخنرانی ها از قم تا تهران، از ورامین تا یاسوج، از مشهد تا شیراز بر اصولگرا و اصلاح طلب می تازند و جغرافیای شرق و غرب سیاست و کشور را در می نوردند.

 غلامرضا تاجگردون ، رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به لغو این سخنرانی ها می گوید: جریان تندرویی در کشور با زدن برچسب های خود ساخته اعم از فتنه گر و ساکت فتنه و ضد ولایت فقیه به سخنرانی ها قانونی مسئولان اعم از عالی رتبه تا فعالین سیاسی حمله می کند و آرامش روانی وسیاسی جامعه را بر هم می زند.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این گروه که مدعی ولایتمداری هستند چرا به سخنان مقام معظم رهبری که بارها تاکید کرده اند که با این دست از تندروی ها مخالف هستند توجهی نمی کنند و به رفتارهای خود ادامه می دهند.

وی با اشاره به این که این جریان ها تنها به فکر منافع خود هستند، تصریح کرد: اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسند سخنرانی وزیر کشور دولت اصلاحات را برهم می زنند و در مراسم سخنرانی رییس مجلس در حرم حضرت معصومه (س) مهر پزتاب می کنند.

تاجگردون با بیان این که دولت به شدت در برخورد قاطع با این گروه ها کوتاهی می کند، تاکید کرد: از دولت روحانی انتظار برخورد جدی تری با این گروه های خودسر را داشته و داریم ودرخواست داریم تا نهادهای قضایی وامنیتی نیز در این خصوص مماشات نکنند.

وی هم چنین با اشاره به اینکه بعضا برخی مسئولان غیردولتی همانند نمایندگان مجلس نیز در خصوص برهم خورد سخنرانی ها موضع حمایتی می گیرند، گفت: نمایندگان باید مرجع اجرای قانون در جامعه باشند و اینکه نماینده ای با ادبیاتی بگوید وزارت کشور بیجا کرد مجوز داد واقعا قابل قبول نیست.

این نماینده اصلاح طلب مجلس تصریح کرد: برای برهم زدن هر مراسمی هم توجیه دارند که یا فتنه گر هستند یا ساکت فتنه یا از مواضع اصولگرایی عدول کرده اند و یا در تبعیت از ولایت ضعف دارند، گویا دایره انقلاب و دلسوزان نظام فقط به خودشان محدود شده است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت آقای روحانی مکرر تاکید می کند که بر عدم لغو سخنرانی های سیاسی تاکید دارد اما در برخورد با خودسرها کوتاهی می کند.
منبع: راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • صبر گفت:

  حاج غلام کسی ک در فتنه محکوم شده نباید مورد حمایتت قرار بگیرد

 • ناشناس گفت:

  آقای تاجگردون بجای این حرف ها برو ببین مدیری که برای جهاد کشاورزی انتخاب کردی چه بر سر کشاورزی آورده ما فعلا سکوت می کنیم تا وقتش

 • پورسعید گفت:

  آقای تاجگردون به جای این حرفا به فکر مردم شهرستان گچساران وباشت باش…خصوصا مردم باشت که به مجلس فرستادنت و اینطور بی اعتنایی. ..

 • ناشناس گفت:

  به به اقای تاجگردون سلام…خوبه بابا تا نذاشتن یک اصلاح طلب کار کنه صداتون در اوند ولی اون موقع که اصول گرها میخوان تو دولت روحانی حرف بزن نمیذارن شما کجا تشریف دارید؟؟؟ دولتی که ازادی بیان داخلش فقط برای اصلاح طلبها خودشون…پس تا وقتی اصول گراها رو به خفه خونی وادار میکنن همین بلا رو سر اصلاح طلبها در میاریم..
  ایقدم سخنان رهبری رو سر لوحه کارتون میدونید برای بقیه کارهاتون از سخنان رهبری استفاده کنید …..

 • مهدی چرام گفت:

  درودبرحاج غلام کبیر

 • مهدی چرام گفت:

  زنده باد دکترتاجگردون کبیر

پربازديد