تاریخ درج خبر : 1394/09/10
کد خبر : ۵۲۵۶۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

عدم همکاری اصناف یاسوجی برای پرداخت عوارض شهری

مدیر امور شهری و کسبه شهرداری یاسوج گفت: اصناف سطح شهر یاسوج که در سطح شهر فعالیت دارند طبق قانون شهرداری باید عوارض کسب خود را پرداخت نمایند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، ناصر داور گفت : اصنافی که تازه افتتاح می شوند ملزم به پرداخت حق افتتاح می باشند و تمام صنف هایی که در سطح شهر فعالیت دارند امور شهری شهرداری طبق تبصره 28 ماده 55 قانون شهرداری موظف به وصول عوارض کسب آنها می باشد.

وی گفت: صاحب کسب باید پس از اعلام اخطاریه توسط ماموران اجرائی امور شهری پس از 48 ساعته به واحد امور شهری شهرداری مراجعه و عوارض خود را پرداخت نماید و درصورت عدم مراجعه نماید شهرداری نسبت به پلمپ مغازه ها طبق قانون اقدام می نمایند.

مدیر امور شهری و کسب شهرداری یاسوج با بیان این که صاحبان مغازه هایی که پلمپ می شوند باید به واحد امور شهری شهرداری مراجعه کنند افزود: این افراد پس از مراجعه به شهرداری باید نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام نمایند تا صنفشان رفع پلمپ شود .

داور درخصوص رفع پلمپ بدون مجوز شهرداری گفت: اگر کسی شخصا و بدون از هماهنگی شهرداری نسبت به رفع پلمپ اقدام نماید موضوع توسط واحد حقوقی شهرداری صورتجلسه و شخص خاطی به مراجع قضایی معرفی می شود.

وی درخصوص همکاری اصناف شهر یاسوج درخصوص پرداخت عوارضات اظهار داشت: متاسفانه اصناف سطح شهر یاسوج هیچ گونه همکاری نسبت به پرداخت عوارض نمی کنند و حداقل روزی 30پلمپ در سطح شهر داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد