تاریخ درج خبر : 1394/09/10
کد خبر : ۵۲۵۷۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه خواهران بسیجی تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان در واکنش به فعال سیاسی اصلاح طلب

تعدادی از خواهران بسیجی و عضو تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال متنی به یادداشت قاسم یزدانی با عنوان «چاقوکشی مدرن معمای پیچیده‌ای است» از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب بویراحمد واکنش نشان دادند.
این متن به شرح زیر است؛
بالاخره دم خروس پیدا شد
سایت بی بی سی هم یادداشت زده که ((برخورد با فعال حقوق بشر در دانشگاه آزادیاسوج))
جسارت آقای «یزدانی» در آشکارسازی نیت خود و مخرج مشترک یادداشتشان با سایت بی بی سی قابل تحسین، تبریک و تامل و غیرقابل تحمل است.
اما چند نکته:
۱- با یاددشت برادر یزدانی بالاخره نیازی به قسم خوردن و اینکه این تشکل ها دانشجویی هستند نیست ، چراکه بالاخره دم خروس بدجوری پیداشده و مشخص شده که چه جریانات خطرناک و خطرسازی پشت سر این دعوت ها و سخنرانی هاست. اگر چشم تیز بین امنیتی در استان و حتی کشور هست که انشالا هست حدیث مفصل بخوانند از این مجمل … در آستانه انتخابات …
۲- خانم فتنه گر و فعال حقوق بشری که «بی بی سی» بهتر می‌شناسد و زودتر از رییس دانشگاه و دفتر نهاد و شورای … تاییدش کرده‌اند، همان هایی به او بی احترامی کردند که تعمدا دعوتش کردند،چراکه بدیهی بود جای چنین افرادی برای سخنرانی در دانشگاه نبود و لغو سخنرانی ایشان در ۴ دانشگاه کشور سندی بر این ادعا است و دانشجویان فقط اعتراض کردند که حق طبیعیشان بود.
۳- همانگونه که آقای یزدانی گفته‌اند زن در دیار ما از احترام خاصی حتی برای راهزنان برخوردار بوده و هست و توهین و بی‌حرمتی به زنان و دختران خط قرمز و غیرت ایلات نسبت به زن و دختر بالاترین نوع غیرت بوده و هست.
۴- اما در قضیه جلسه دانشگاه کسی که مدعی تاسیس انجمن فرهنگ و سیاست است ،با کدام فرهنگ و سیاست بی شرمانه به یک دختر دانشجو از همین ایل و تبار (البته فرقی نمی کند) بی شرمانه ترین الفاظ رکیکی راکه شرم از گفتن داریم به کار می برد و بی رحمانه به صورت دختر مردم سیلی می زند و همراه دوستانش اورا با لگد با به باد کتک می گیرند و بعد برای فرار به جلو تقسیم کار می کنند یکی به اورژانس می‌رود و دیگری برای تجمع جلوی استانداری
۵- مگر یک خانم چند مرد را می تواند روانه بیمارستان کند، آیا می‌دانید آن چاقوی مدرنی که ازش نام می‌برید، النگوی به غارت رفته دختر دانشجوی همین دیار است که با دستان بی شرم قربانیان سیاسیتان هنگام کتک زدن به یغما رفته است.
۶- شعبان بی‌مخ‌های وحشت آنهایی هستند که مدت ۲۰ روز است یک دختر دانشجو را در دانشگاه تهدید به …. می‌نمایند و گوش شنوایی در دانشگاه نیست و او به احترام چادرش خویشتنداری می کند و حتی به برادرش نمی‌گوید و آنهایی هستند که یک دانشجوی بسیجی را در بلوار شهر به جرم بسیجی بودن و به احتمال اینکه در لغو سخنرانی یک فتنه‌گر شریک بوده به بادکتک می‌گیرند و تهدیدش می‌کنند که …
۷-حال با مسئولین دانشگاه چه رییس، چه حراست و چه دفتر نهاد حرفی نداریم، با فرمانداری که باید مامن امنیت و آرامش باشد و حضورا برای یک سخنرانی مسئله دار وارد دانشگاه می شود و خواهان برگزاری است و در بیانیه خود عذربدتر از گناه می‌آورد، حرفی نداریم.
۸- حرف حساب ما با شورای تامین استان و تک تک اعضای آن خصوصا اعضای قضایی و امنیتی است که الف: یک بارکه شده پای صحبت دانشجویانی که به جرم دفاع از ارزش ها به هزاران عنوان و اتهام به سخره گرفته می شوند و مورد بی مهری واقع شده اند و هر روز با یه جور اتهام مواجهه اند بنشینند ولو عمل نکنید.
ب: اگر گوش شنوایی هست به صراحت و جدیت اعلام می کنیم اگر با مسببین و مجریان و مقصران دعوت از فرد معلوم الحال و یادداشت سراسر توهین آقای یزدانی در سایت «کبنا» و خصوصا اگر با ضاربان دختر دانشجو که بی شرمانه حریم دانشگاه را دریدند و حرمت دختر را شکستند برخورد بازدارنده‌ای نشود، کلاس های دانشگاه را به تعطیلی می کشانیم و دسته جمعی از تحصیل در دانشگاه های استان انصراف خواهیم داد چرا که امنیتی نداریم.
منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دانشجو گفت:

    کم فرار ب جلو کنین، خواهران قدیس آبروی استان و بردین همه لعنتتون کردن بخاطر ندانم کاری وافراطی گری شماها،حالا ک همه نکوهش کردن شما رو مردم با قدرت پس زدن بی فکری شماهارو دارین مظلوم نمایی میکنین،بخدا مردم دوس ندارن شماها جاشون تصمیم بگیرین وحرف بزنین، اینقد از پشت ب مردم کشور خودتون خنجر نزنین بخاطر قدرت نمایی خودتون،بخدا پشتوانه مردمی ندارین

  • احمد گفت:

    خدایاماراازشرکسانی که فکرمیکنندصاحب همه چیزمردمندبفهمان که بازورمیشودهمه چیزمردم راگرفت ولی تفکرستاندنی نبست

پربازديد