تاریخ درج خبر : 1394/09/11
کد خبر : ۵۲۵۷۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

راه اندازی اداره امور مالیاتی در شهرستان بهمئی

به منظور تسهیل در امور مالیاتی  ، با حضور فرماندار بهمئی  اداره امور مالیاتی این شهرستان  راه اندازی  و آقای عبدالرضا برازش به عنوان مسئول این اداره معرفی شد.
فرماندار بهمئی  با اشاره به اهمیت درآمدهای مالیاتی در راستای ارائه خدمات شهری و فاصله گرفتن از درآمدهای نفتی و رفع مشکلات مردم، گفت: همه مردم و نهادها باید، در خصوص جلوگیری از بروز مشکلات مالیاتی و تحقق عدالت مالیاتی همکاری همه جانبه داشته باشند.
سلطانعلی رحمانینظارت و مراقبت کامل در شناسایی منابع درآمدهای مالیاتی و تشخیص و وصول مالیاتهای مستقیم و غیرمستقیم باتوجه به قوانین و مقررات مربوطه، نظارت در تهیه و تنظیم و نگهداری فهرست واحدهای مالیاتی و پرونده‌های مالیاتی و آمارهای مورد نیاز و کشف منابع مالیاتی جدید از طریق واحدیابی و تحقیقات و اقدامات لازم درخصوص شناسایی مودیان مجهول الهویه را خواستار شد.
« آقای رحمانی فرماندار بهمئی» هم   در این مراسم از تلاشهای بی وقفه آقای امدادی فرد برای راه اندازی این اداره تقدیر و تشکر  کرد.
«آقای امدادی فرد مدیرکل امور مالیاتی استان»  با اشاره به مشکلات مودیان مالیاتی درامر تسهیلات مالیاتی بیان داشتند همواره درصدد بوده‌ایم که اداره امورمالیاتی درراستای تسهیل خدمت رسانی به مردم شهرستان بهمئی  راه اندازی شود که امروز با حمایتهای بی دریغ آقای رحمانی فرماندار بهمئی و مسئولین محترم این امر محقق شد.
« آقای امدادی فرد» با اشاره به لزوم خدمت رسانی بیشتر به مردم،  افتتاح اداره امورمالیاتی بهمئی را درراستای تسهیل خدمت رسانی به مودیان مالیاتی وشهرداری ها مهم ذکر کردند.
در پایان این مراسم آقای «عبدالرضا برازش با 16 سال سابقه کار برادر شهید و دارای مدرک تحصیلی لیسانس در رشته حقوق» به عنوان رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان بهمئی معرفی شد.

خبر:مسلم مختاری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد