تاریخ درج خبر : 1394/09/12
کد خبر : ۵۲۵۷۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -
ایمان نیک فکر

شب بخیر آقای نویسنده!

سایت استان: ایمان نیک فکر

(جوابیه ای به مطلب صبح بخیر آقای فرماندار)
عدم نظارت فنی و اصولی بر رسانه های استان سبب شده است هر کسی ادعای نویسندگی کند و به صورت آنلاین و علامه گونه راجع به همه چیز و همه کس قلم فرسایی نماید .
یکی از این بزرگواران مدیر مسئول یکی از روزنامه های (که با توجه به کثرت آگهی و نوشته هایی که بیشتر وظیفه روابط عمومی ادارات است شاید نتوان نام روزنامه بر ان اطلاق کرد) استان می باشد ( نگارنده ترجیح می دهد نام آنرا نبرد) چند صباحی است همچون یک تئورسین «وراسی » و همه چیز دان راجع به همه چیز مطلب می نویسد .
اظهارنظر حق طبیعی هر فردی است و کاش برخلاف نظر آقای نویسنده محترم که می گوید برخی ها حق سخنرانی و اظهار نظر ندارند بستری پدید می آمد تا همه بتواند در ان بستر آزادانه حرف بزنند .
این اظهارات یعنی اعمال محدودیت و سربریدن ازادی بیان و قلم از سوی نویسنده عزیز در حالی است که ایشان رئیس یکی از انجمن هایی است که باید مدافع ازادی مطبوعات و قلم باشد اما متاسفانه با تکرار مداوم اصطلاحات و اتهاماتی که بسیاری از انها در هیچ دادگاه صالحه ای اثبات نشده است خواستار خفه شدن همه مخالفان است .

در جواب حرف های ادعایی آقای نویسنده جواب بسیار است و جواب ها هم بر همگان روشن و مبرهن، و تنها ذکر دو نکته را در اینجا لازم می دانم .
1- موضع سیاسی افراد بخشی از شرافت انسانی آنهاست و نمی شود در عالم سیاست یک روز با سید باقر و مندنی پور و وابستگان حزب اعتماد ملی بود و هنوز هم در جلسات خصوصی بگوییم اگر مندنی پور ثبت نام کرد حمایتش می کنیم اما همزمان برای هدایتخواه سخنرانی کنیم .نمی شود هر مدیر و فردی که به ما آگهی داد آدم «خوبه» باشد و آن کسی که آگهی نمی دهد خارج از دایره انقلاب تعریف شود .
البته جماعت حزب باد همیشه بوده و جالب آن که این جماعت پر ادعاتر و طلبکارتر از افراد ثابت قدم هستند .
2- نظریه پردازی و مقاله نوشتن بدون شک ساحت مقدسی است و انسان های اهل دانش و در عین حال منصف را می طلبد. صرف نوشتن راحت است اما این که چقدر در نوشته مان انصاف را رعایت کنیم و چقدر خود به آن معتقد و متعهد باشیم کار دشوار و سختی است .
بدون نوشتن این جوابیه نیز مردم خود واقعیات را می دانند و می دانند فاصله افرادی از جنس این مدعیان با نویسندگان حتی اصولگرایی همچون امیر محبیان و کاظم انبارلویی فاصله ای پر ناشدنی است .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • استدلال گفت:

    چرا به جای پاسخ شخصیت نویسنده را لگدمال میکنی؟
    این نشان از بی استدلالی و خلا شخصیت است………..
    من سطور اول نوشتتان را که خواندم دیگه اومد دستم که بغض و غرض و ….. بر شما مستولی است و لذا ارزش خواندن ندیدم دیگه
    البته اگر سایت انعکاس بده و سانسور نکنه

پربازديد