تاریخ درج خبر : 1394/09/11
کد خبر : ۵۲۵۷۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه مشترک انجمن‌های اسلامی دانشگاه آزاد و علوم پزشکی یاسوج در محکومیت اتفاقات 8 آذر

انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج و انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در خصوص اتفاقات ۸ آذر دانشگاه آزاد یاسوج بیانیه مشترکی صادر نمودند.

متن این بیانیه درپی می آید:
بسم الله الرحمن الرحیم
“متاع خانه ی ما چنان به یغما رفت”
” تا در نماند که بر روی دشمنان بندیم ”
روز گذشته را می توان «یکشنبه سیاه» دانشگاه آزاد یاسوج نام نهاد. روزی که قلدر مأبانِ دریده خوی، دانشگاه را به «بازار قلدری» بدل کردند. چوب و چماق از آستین عده ای بیرون آمد. چه بر این دانشسرا رفته است که آن روز جای دانش طلبان، آکنده از «طالبان» شده بود!
درب و دربان این دانشگاه چگونه شده است که قداره کشان و چماق داران این چنین دانشگاه را تسخیر کرده اند؟! «حراست» خفته است یا خود را به خواب زده است؟!
انجمن های اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاههای ازاد و علوم پزشکی واحد یاسوج ضمن محکومیت شدید این چماقداران و عربده کشانِ گردن کش، _به حراست که امیدی ندارد_ (که اگر آبی از آن گرم می شد، این غائله برپا نمی شد)-، از فرمانداری محترم شهرستان بویراحمد و دستگاه محترم قضایی استان و دادستان محترم شهرستان، خواهشمند است جهد و جهادی مصروف پیگیری عاملان و آمران خشونت یکشنبه سیاه دانشگاه کنند و از پیگیری آنان تاکنون نیز سپاسگذاریم.
هم خداوند ما را به مؤاخذه خواهد کشید و هم تاریخ! قطعاً پاسخی ندارند آنانکه با پناه بردن به بازی «یک کلاغ، چهل کلاغ» و تخفیف های این چنینی، سعی در شانه خالی کردن از مسئولیت این امر دارند.
لذا نه خداوند و نه تاریخ و نه مردم نخواهند بخشید آمران، عاملان، معدان و طاهران یکشنبه سیاه را!
«معدان یکشنبه سیاه» آنان اند که درب دانشگاه را به روی این چماق داران گشودند و «طاهران یکشنبه سیاه» آنان اند که با تئوری «یک کلاغ، چهل کلاغ» سعی در قبح زدایی از حادثه را دارند!
وشاید هم(( پرشی دیگر)) یا ” پروازرابه خاطر بسپار”

انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج و انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد