تاریخ درج خبر : 1394/09/11
کد خبر : ۵۲۵۷۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

هشدار شهرداری یاسوج/ شهروندان یاسوجی قبل از خرید املاک به شهرداری مراجعه کنند

مسئول واحد حقوقی شهرداری یاسوج درخصوص خرید اراضی از مالکین صاحب نسق زراعی و تعاونی ها هشدار داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، فردوس درویش با اشاره به تخلفات صورت گرفته درخصوص برخی اراضی شهر یاسوج اظهار داشت: شهروندان می بایست قبل از خرید اراضی از مالکین صاحب نسق زراعی ، تعاونی ها، بنگاه ها و اشخاص به شهرداری مراجعه تا کارشناسان شهرسازی شهرداری وضعیت ملک مورد نظر را در طرحهای شهری بررسی نمایند.
وی با بیان اینکه املاک محدوده شهر دارای کاربری های متفاوتی می باشند ابراز داشت: این املاک دارای کاربری باغ، فضای سبز، حریم خیابان، اراضی ورودی به محدوده شهر، زراعی و تفکیک نشده می باشند.
مسئول واحد حقوقی شهرداری یاسوج تصریح کرد: شهرداری بر اساس قوانینی مانند قانون منع تغییر کاربری اراضی زراعی و باغات، ماده 101 قانون شهرداری در خصوص تفکیک اراضی ، قانون اراضی وارد شده به محدوده خدماتی شهر و قانون فضای سبز درخصوص تخلفات مربوطه اقدام می کند.
درویش با تاکید بر این که عدول از این قوانین جرم و مجازات سنگینی را در بر دارد افزود: به شهروندان عزیز توصیه می گردد قبل از خرید ملک به شهرداری مراجعه تا وضعیت ملک بر اساس طرح های شهری بررسی تا خدای ناکرده با عث بروز مشکلات ذکر شده نگردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد