تاریخ درج خبر : 1394/09/13
کد خبر : ۵۲۵۸۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس بهزیستی شهرستان بهمئی منصوب شد

رئیس بهزیستی شهرستان بهمئی تغییر کرد.
طی حکمی از سوی مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد، «ناصر مختاری» به عنوان رئیس بهزیستی شهرستان بهمئی شد.
بنابر این گزارش، مختاری جایگزین الهام‌ خوب‌نژاد رئیس قبلی این اداره شد تا مدیریت ۵۰ روزه او خاتمه یابد.

مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره بهزیستی شهرستان بهمئی با حضور رحمانی فرماندار بهمئی در اداره بهزیستی برگزار شد.
فرماندار بهمئی در این مراسم با اشاره به اینکه، گسترش خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی و قشرهای آسیب پذیر از مهمترین اولویت های بهزیستی است گفت : بهزیستی جایگاه ویژه‌ای در جامعه داشته و نقش این نهاد در پیشگیری از گسترش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر و ارزنده است.
سلطانعلی رحمانی با اشاره به نقش و جایگاه برجسته و خدمات متنوع بهزیستی خواستار تغییر رویکرد در ارائه خدمات به مددجویان شد و افزود: همه افراد جامعه باید نسبت به ایجاد رفاه اجتماعی همت گمارند.
ناصر مختاری رئیس جدید بهزیستی شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه قشری که بهزیستی با آن سرو کار دارد آسیب پذیرترین قشر جامعه است گفت: وظایف زیادی بر عهده این نهاد گذاشته شده که هر یک از آن ها بیانگر احیاء فضائل و ارزش های اخلاقی و انسانی است.
مختاری افزود: یکی از راه هایی که میتواندآرامش روحی و معنوی برای فرد و رضایت خداوند را در پی داشته باشد کمک به افراد نیازمند و خدمت به آنهاست.
گفتنی است الهام خوب ن‍ژاد ۵۰ روز پیش در مهر ماه ۹۴ به جای آقای مسلمی نیا به عنوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهمئی انتخاب شد.

خبر:مسلم مختاری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • تراب خواجه پور گفت:

    برادر عزیز ناصر مختاری تبریک میگویم.از تلاشهای دهبانی پور مدیر ارشاد در جهت این انتصاب تقدیر می گردد.بزودی باقر مختاری نیز مدیر ارشاد می شود

پربازديد