تاریخ درج خبر : 1394/09/13
کد خبر : ۵۲۵۸۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -
رحمت الله شهرخ‌پور

همسنگر شهدا؛ آقای دکتر نظری شرمنده‌ایم

سایت استان: رحمت الله شهرخ‌پور

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب / گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز
گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند / توی گهواره چوبی پسری هست هنوز
اب اگر نیست نترسید،که در قافله مان / دل دریایی و چشمان تری هست هنوز
بدون شک تهیه و درج مطلب فتنه آذر دانشگاه ازاد اسلامی واحد یاسوج حاصل بی تدبیری کیست؟ و
«صبح بخیر اقای فرماندار؟» به قلم زریرحجتی به منظور هتک حرمت و حیثیت اجتماعی و تشویش اذهان عمومی و بر انگیختن احساسات انقلابی و پر شور جوانان و فدائیان اباالفضل(ع)، آنهم در آستانه اربعین سالار و سرور شهیدان عالم و سرور جانبازان جهان اسلام علیه فرماندار بویراحمد، جانباز دوران دفاع مقدس و همرزم شهداء، جناب اقای دکتر محمد کاظم نظری که سابقه طولانی و درخشان ایثارگری و مبارزاتی در دوران نورانی ٨ سال دفاع مقدس دارند با ادبیاتی سخیف، بی محتوا و بی اساس نویسنده، احساس هر بویراحمدی با تعصب مذهبی و صاحب شور و شعور انقلابی را بر می انگیزد.
این ایام شایسته آن بود که همراه با کاروان اربعین، از بازماندگان قافله شهیدان،جانبازان دوران دفاع مقدس که سرمایه گذاری به لحاظ مادی را رها کرده و در راستای عقلانیت،شریعت و معنویت استین همت بالا زده و مسیر خدمت و خدمتگذاری در سنگر دیگری را انتخاب نموده به دنبال تجلیل و تکریم مقام جانبازی و ایثارگری فرماندار لایقی باشیم که سنگ سیقل خورده وجودشان را ساخته و قهرمان زندگی خود شده اند و الگوی واضح معنویت و درس اخلاق ،فضیلت و کرامت شده اند نه اینکه بدون توجه به رسالت خدایی قلم انجا که خداوند میفرمایند((ن والقلم و ما یسطرون))قسم به قلم و انچه که می نویسد،شتابزده و بی مهابا به ساحت مقدس جانباز دوران دفاع مقدس با تعصب کور و بی منطق تبار سازی و جریان سازی همانند انانی که طرفداران تنها نماینده شجاع و غیور مردم که خود جهادگری بی سنگر و جانبازی ایثارگر و برادر شهید و عضو خاندان معظم شهداء ((سید باقر موسوی)) را کاندیدای اراذل در روزنامه جبهه در دیماه ١٣٧٨ نامید دست یازی نمایند. اتفاقی که در دانشگاه آزاداسلامی واحدیاسوج افتاد، حاصل خودسری و بی تدبیری برخی از دانشجویان و عناصرخارج از دانشگاه و … بوده نه حاصل بی تدبیری فرماندار.
ای برادر جریان دانشجو و حرکت دانشجویی و تحرک بخردانه و عقلانی دانشجویی از نشانه های بارز و آشکار دموکراسی و مردم سالاری دینی است و کرسی ازاد اندیشی مرسوم در دانشگاه‌های کشور همان جریان و سیل مواج و دلربائی است که متأسفانه به وسیله همین عناصرخودسراجازه سخنرانی به امثال محمدرضا خاتمی، علی مطهری و …. را نداد.
پس چنین اتفاقاتی که حیثیت اجتماعی تمام دانشجویان استان رادرکل کشوربه زیرسوال میبرد بی تدبیری فرماندار و مقام سیاسی یک شهرنیست. ما تاسف می خوریم از قلم فرسایانی که نا اگاهانه اب به اسیاب دشمن می ریزند و فرزندان دلاور و انقلابی این خطه از میهن اسلامی همچون دکتر نظری را بی تدبیر میخوانند.
خیر برادر ایشان خود بسیجی و فرزند انقلاب و زائیده انقلاب اسلامی و مصداق بارز و اشکار فداکاری و جانبازی و رشادت و دلدادگی و دلربائی به محضر مقدس پروردگار است که از قافله شاهدان همیشه بیدار زندگی باز ماندند تا خود روایت گر ایثارگریها و جانفشانی ها و جانبازی های همرزمانش باشد و مصداق راستین حفظ اصول و ارزشها و ارمانهای انقلاب اسلامی باشند.
پس بیایید مراقب اندیشه ها، فکر و قلم فرسایی خودمان باشیم و برای یک بار و یک اتفاق قضاوت عجولانه نکنیم.
در پایان ضمن ارزوی سرافرازی برای «مخالف من» همه را به تعامل سازنده و همزیستی مسالمت امیز در سایه قران، منافع ملی و پیشرفت کشور و تعامل مردم و مسئولین دعوت میکنم.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی وما رستگار
بدرود
با احترام رحمت الله شهرخ پور

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پسر بویر احمد گفت:

  درود بر شیرمردان غیور
  ناپلئون میگوید:
  دنیا پر از تباهی است،
  نه به خاطر وجود آدمهای بد،
  بلکه به خاطر سکوت آدمهای خوب

 • هم ولایتی گفت:

  سلام براقای شهرخ پور برادرمحترم خوب شروع کردی امابدخاتمه دادی عزیزم اینهایی که حضرتعالی انهارادفاع کردی همین راهپیمایی رابی معنی نامیده اندهمین اذرخانم جزی کسانی بوده که دران روزانکارهاراکردنداگرغیرت این است که دمکراسی یعنی راهپیمایی اربعین کاری عبث خوانده بشودوفتنه گران اینطوری تاخت تازکننداقای شهرخ پورمردم این بی غرتی راکه تووامثالهم به دختران بویراحمد خودسربگویی تحمل نخواهندکردوهرگزاجازه سخن رانی به اذرهاداده نخواهدشد

 • جمعی ازدانشجویان گفت:

  متاسفم برای دانشجویانی که حیثیت اجتماعی تمام مادانشجویان روبردند،پس مهمان نوازی بویراحمدی کجارفت،واقعازیبابودآقای شهرخپور

 • ناشناس گفت:

  این بی احترامی با نوشته های دردست داننشجویان بسیجی مشخصه ازپیش تعیین شده بود پس آقای فرماندارکاری نمیتوانست انجام دهد…ممنونیم آقای شهرخپورکه همچون شمای داریم

 • سید گفت:

  مسئولیت مراقبت و ایجاد امنیت برای چنین شخصیت هایی بعهده فرماندار بعنوان عالیترین مقام شهرستان است.قطعاً باید پیش بینی چنین امری را می کرد نه اولین بار است و نه آخرین بار. و هیچ ربطی به اسم فرماندار یا جناح وی نیست . فرماندار مسئول است. می خواهد بسیجی باشد یا رزمنده یا جانباز ، تامین امنیت با فرماندار است و باید قبل از چنین جلساتی پیش بینی های لازم را انجام دهد.

  • بویراحمدی گفت:

   واقعا همچین رفتار دور از شآنی آنهم از سوی مردم ما که همیشه متین و مهمانواز بوده اند قابل پیش بینی نبود و باعث تاسف بود. این آقایان که با طرح و نقشه قبلی مکررا دست به همچین آبروریزی های میزنند پشتشان از جای دیگری گرم است و وقتی طرح نقشه میکنند نه آقای فرماندار با همه مدیریت قوی شان و نه کس دیگری حتی بالاترین مقامات کشوری (همانظور که قبلا هم دیده و ثابت شده) نمیتوانند پیش بینی های لازم را انجام دهند…..

 • ناشناس گفت:

  بسیار زیبا اقاى شهرخپور باغیرت و با تدبیر

 • جوان بويراحمدى گفت:

  درود بر غیرت و قلمتان ، مردین و با مردانگى ها آشنایین

پربازديد