تاریخ درج خبر : 1394/09/13
کد خبر : ۵۲۵۸۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

هندبال آقایان نفت و گاز گچساران در راه جام باشگاه های آسیا

تیم هندبال آقایان نفت و گاز گچساران یکی از گزینه های شرکت در مسابقات قهرمانی جام باشگاه های آسیاست.

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران با اعلام این مطلب گفت: براساس اعلام فدراسیون هندبال کشور تیم نفت و گاز گچساران به عنوان تیم پنجم رقابت های لیگ برتر هندبال کشور در فصل گذشته پس از انصراف تیم های ثامن الحجج مشهد و سبزوار از مسابقات لیگ برتر یکی از گزینه های حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا است.

محمد حبیبی نژاد اظهارداشت: تیم های آلومینیوم فردوس، تیم سوم فصل گذشته لیگ برتر حضورش در مسابقات جام ملت های آسیا قطعی شده و بین تیم های سپاهان و نفت و گاز گچساران نیز یک تیم به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها شرکت خواهد کرد.

حبیبی نژاد افزود: تیم هندبال آقایان نفت و گاز گچساران که به عنوان پدیده لیگ برتر هندبال معرفی شده، توانسته با ارائه بازیهای قابل قبول و تماشاگر پسند جای خود را در هندبال کشور تثبیت کند.

وی تصریح کرد: در صورت انتخاب تیم هندبال آقایان نفت و گاز گچساران برای حضوردر جام ملت های آسیا بایستی حمایت های لازم از سوی شورای ورزش وزرات نفت و باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفتخیز جنوب در اعزام این تیم صورت پذیرد.

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران همچنین از دیدار تیم هندبال آقایان این باشگاه با هیئت هندبال تهران در روز پنج شنبه ۱۲آذر راس ساعت ۱۶ در سالن هندبال مجموعه پدخندق خبرداد.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد