تاریخ درج خبر : 1394/09/13
کد خبر : ۵۲۵۸۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

امضای تفاهم‌نامه توسعه ارتباطات گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد و امسک روسیه

مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از امضای تفاهم‌نامه توسعه ارتباطات گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد و امسک روسیه خبر داد.

 

محمود باقری با اشاره به  سفر هیئت تجاری و اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد به کشور روسیه اظهار کرد: با برنامه‌ریزی بسیار مطلوب استاندار و ریاست اتاق بازرگانی، کارهای خوبی در حوزه گردشگری شد.

باقری تصریح کرد: در این سفر یک برنامه ویژه کاری داشتیم به طوری که جلسات از قبیل تنظیم شده بود و تمام تیم‌ها مشخص شده طبق برنامه بدون هیچگونه وقت اضافه‌ای با مدیریت عالی مسئولین هیئت در تمام جلسات فعالانه شرکت کردیم و راهکارهای ایجاد یک ارتباط دوطرفه با روسیه بررسی شد.

عضو کار گروه صادرات غیر نفتی استان بیان داشت: وفق هماهنگی‌های صورت گرفته و برنامه‌ای که از طرف استانداری استان  کهگیلویه و بویراحمد و اتاق بازرگانی استان با مسئولین ذیربط تنظیم شد به همراه هیئت استانی به ریاست استاندار با سفیر کشور جمهوری اسلامی ایران در روسیه و روسای اتاق بازرگانی فدراسیون روسیه در مسکو جلساتی برگزار شد.

باقری در ادامه گفت: در استان امسک هیئت استان  کهگیلویه و بویراحمد با استاندار و قائم مقام فرهنگ و گردشگری استان امسک در خصوص مسائل دو جانبه در حوزه فرهنگ و گردشگری از جمله گسترش فعالیت‌های گردشگری و جذب سرمایه‌گذاری بحث و گفت‌وگو کردیم که ماحصل آن امضاء تفاهم‌نامه همکاری بود.

وی افزود: در این موافقتنامه همکاری بین استانداری امسک فدراسیون روسیه و استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حوزه فرهنگ و گردشگری انجام می‌شود.

این مسئول گفت: طرفین همکاری‌های دارای منافع مشترک در زمینه فعالیت‌های تبلیغاتی و اطلاعاتی در جهت گسترش مبادلات گردشگری و جذب سرمایه‌گذاری میان همدیگر را توسعه می‌دهند.

باقری بیان کرد: طرفین نسبت به ایجاد روابط مشارکتی بین مؤسسات آموزشی به منظور آموزش کارکنان در حوزه فرهنگ و گردشگری، مساعدت لازم را به عمل می‌آورند.

وی خاطرنشان کرد: طرفین در زمینه توسعه ارتباطات بین موسسات فرهنگی برای سازماندهی تورهای استید هنری، فستیوال‌های بین‌المللی و برگزاری مسابقات اقدام می‌کنند.

منبع: فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد