تاریخ درج خبر : 1394/09/14
کد خبر : ۵۲۵۹۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -
مجتبی وکیلی:

دل نوشته ای برای اعضای انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج

برای دوستانم در انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج؛
آشوبی که کام همه دوستداران این خاک را تلخ کرد یقینا برای شما بیش از دیگران سخت و درداور بوده است.
قصد ورود نداشتم،ولی وقتی ملامتها و سرزنشهای بی رحمانه برخی از دوستان را دیدم،از انجا که این حقیر نیز این قبیل ملامتها را تجربه کرده ام و با زخم آن آشنایی دارم بر خود لازم دانستم در چند خط کوتاه با شما صحبتی بکنم.
دوستان عزیز اهداف والای جنبش دانشجویی را فراموش نکنید،تاریخ جنبش دانشجویی فراز و نشیبهای بسیار داشته که شما به آن واقفید،و من قصد ندارم در این مجال کوتاه آنها را بازگو بکنم.فقط به این نکته بسنده میکنم که نام و نشان از کسانی بجای ماند که استقلال دانشگاه را فدای امیال شخصی و گروهی خود نکردند و همواره منافع عام ملت و ملک را در نظر داشتند.
در این برهه حساس که به انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی نزدیک میشویم، وظیفه شما و سایر دانشجویان آزاد اندیش سنگین تر از دیگر اقشار جامعه میباشد.الحق والانصاف در گام اول آن را بخوبی بجا آوردید.
شاید مجال فکر کردن و سنگین و سبک کردن دستاوردها و خسارتهای کارتان برایتان پیش نیامده باشد و هنوز خودتان به ارزش کاری که انجام داده اید واقف نباشید!!!
لازم است به این بیندیشید اگر این برنامه مانند همه نشستها و همایشها تمام می شد و میهمان بزرگوارتان با شیواترین بیان حرفهایش را بدون ترس از اینکه برچسب نفوذ بر پیشانیش بزنند بیان می کرد.باز نمی توانست به این رسایی لب مطلب را ادا کند.
تا سیه رو شود هرآنکه در او غش باشد
این واقعه در عین تلخی خود معرف ماهیت بانیان خشک مغز آن بود.
ومکروا مکرالله و الله خیرالماکرین
به خیال باطلشان قصد خفه کردن صدای حق شما را داشتند ولی ایزد مکرشان را به خودشان بازگرداند و با این عمل وحشیانه بیش از پیش خود را معرفی کردند تا فراموش نکنیم هشت سال با همین تفکر پادگانی و این رویه قانون گریزی چه بر سر این خاک و مردمانش آوردند.
دیگر موهبت این غائله ای که بپا کردند این بود که شما بدانید در چه راه سختی گام گذاشته اید و چه کارشکنی هایی علیه شما صورت خواهد گرفت.
دوستانم در راهی که قدم گذاشته اید پایدار بمانید،
وامدار کسی نباشید و نشوید، از همه اتفاقات درس بگیرید و بر تجربیات خود بیفرایید و در آخر از افراط و تفریط بپرهیزید و عقلانی عمل کنید.اطمینان دارم که روزهای خوبی را تجربه خواهید کرد.

با آرزوی توفیق روز افزون

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد