تاریخ درج خبر : 1394/09/15
کد خبر : ۵۲۵۹۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نصب مجهزترین دستگاه سی‌تی‌اسکن در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج

معاون درمان علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از خرید مجهزترین دستگاه سی‌تی‌اسکن برای بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج خبر داد و تصریح کرد: نصب این دستگاه در بیمارستان، هفته آینده با حضور مسئولان انجام خواهد شد.

پرویز یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید بر مجهز شدن بیمارستان‌های یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: مجهز کردن بیمارستان به وسایلی مانند ام.آر.آی یا سی‌تی‌اسکن از موضوعات و برنامه‌های مهم دانشگاه علوم پزشکی است.

معاون درمان علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ام.آر.آی بخش دولتی گچساران در حال راه‌اندازی است، عنوان کرد: سی‌تی‌اسکنی با کیفیت بالا برای این شهرستان راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای طرح تحول نظام سلامت در استان تجهیزات زیادی برای حوزه سلامت تهیه و تامین شده، گفت: ام.آر.آی بیمارستان دهدشت نیز در مرحله ورود به کشور است.

این مسئول از خرید مجهزترین دستگاه سی‌تی‌اسکن برای بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج خبر داد و تصریح کرد: نصب این دستگاه در بیمارستان هفته آینده با حضور مسئولان صورت می‌گیرد.

یزدان‌پناه در ادامه ضمن تشکر از اصحاب رسانه در امر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به جامعه تصریح کرد: از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها انتظار می‌رود در صورتی که قصوری اتفاق بیفتد قبل از انتشار آن با کارشناسان، پزشکان و متخصصان امر صحبت کرده و پس از اطمینان آن را منتشر کنند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد