تاریخ درج خبر : 1394/09/15
کد خبر : ۵۲۵۹۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

منطقیان: ممکن است با تعدد کاندیدا در کهگیلویه روبرو شویم/ باید منتظر تایید صلاحیت ها ماند

فعال سیاسی اصلاح طلب کهگیلویه بزرگ تاکید کرد که هیچگونه نشست خصوصی با ” مهندس صوفی ” وزیر دولت اصلاحات که برای شرکت در همایش ” مجلس دهم وفاق اصلاح طلبان کهگیلویه ” به دهدشت مرکز این شهرستان سفر یکروزه ای داشت نداشته است.

محمود منطقیان گفت: ” مهندس صوفی ” برای بازگشایی دفتر حزب ندای ایرانیان به دهدشت مرکز کهگیلویه سفر یکروزه ای داشت و ما نیز مانند سایر مدعوین به این همایش دعوت شده بودیم.

وی با بیان اینکه همایش عنوان شده ربطی به اتحاد طیف اصلاح طلب کهگیلویه بزرگ نداشت و حتی میهمان همایش هیچگونه صحبتی در مصادیق نداشت، اظهارداشت: ” مهندس صوفی ” در این همایش بر اتحاد و وفاق اصلاح طلبان بصورت کلی صحبت کرد و مانیز به گفته های ایشان مانند همیشه معتقدیم.

این نامزد احتمالی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ افزود: ما معتقدیم اصلاح طلبان در تمامی حوزه های انتخابیه کشور باید به انسجام و اتحاد کاملی برسند و این حرف همیشگی ما بوده و است.

منطقیان باتاکید براینکه در شرایط کنونی نمی توان برروی اتحاد اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ سخن راند ، یادآورشد: بعد از بررسی صلاحیت ها و اعلام نظر هیات نظارت برانتخابات می توان راجع به این موضوع صحبت کرد.

وی گفت: مهندس صوفی در نشست های عمومی حتی موقع ناهار براتحاد وتوافق اصلاح طلبان تاکید داشت و صحبت های ایشان کلی گویی بود و به هیچ عنوان مصداقی در این ارتباط صحبت نشد.

فعال سیاسی اصلاح طلب کهگیلویه بزرک در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد که اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه همانند 16 سال گذشته به اتحاد نرسند؟ تاکید کرد که چنین موضوعی نیز امکانپذیر است.

منطقیان گفت: راجع به اتحاد اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ نمی توان از هم اکنون اظهارنطر نمود و باید منتظر اعلام صلاحیت ها ماند و البته ممکن است با تعدد نامزدهای انتخاباتی نیز در این حوزه انتخابیه مواجه شویم.

وی افزود: برای اتحاد در انتخابات ، مولفه های متعددی تعریف می شود و باید منتظر زمان در آینده باشیم.

این نامزد احتمالی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با تاکید براینکه موافق اتحاد و وفاق در بین اصلاح طلبان است، تصریح کرد: وضعیت روشنی از این اتحاد در شرایط کنونی نمی توان ترسیم کرد.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فردین جعفرزاده گفت:

  جناب اقای منطقیان لطفآ صحنه رابرای رقابت متخصصین وجوانان بگذارید .والان که دکترعلی ارام با مدیریت اجرایی وتخصصی که در حوزه راه وساختمان وجاده دارد می تواند راه گشای این شهرستان باشد.به امید اینکه هفت اسفند برگ زرینی دیگرباشد همچون دوم خرداد

 • دهدشتی گفت:

  عجب ادبیاتی آقای منظقیان, انگار احساس میکنه اگر اجماعی صورت بگیره بر روی خودش نباشه و خیلی چیزها روشن میشه به زودی.

  • دهدشتی گفت:

   باسلام خدمت کسانی که به نام دهدشتی کامنت می ذارند عرض می کنم دهدشتی 2 و3 و… بگذارند چون دهدشتی منم.

 • دهدشتی گفت:

  جناب استاد عزیز حنای شما وآقای لاهوتی دیگر رنگ نداردبلایی که شماها بر سر این مردم آوردید بعد از دوم خرداد این مردم فرصت طلب شده اند دیروز خودتان دیدید که چه غوغایی بود همین مردم دیروز به نوعی اصلاح طلب شب هفتم اسفند فرصت طلب می شوند ودنبال نون وآب می روند چون شما ها به همین تنها امیدی که در دولت تدبیر وامید به دست آمد به فرصت طلبان میدان دادید از من گفتن واز شما نشنیدن قبلآ هم به شما گفتم.

پربازديد