تاریخ درج خبر : 1394/09/15
کد خبر : ۵۲۶۰۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

زور نفت وگاز استان به نفت و گاز خوزستان نرسید

در چارچوب هفته پایانی دور رفت رقابت های لیگ برتر واترپلوکشور جدال نفتی ها به سود امیدیه به پایان رسید.

به گزارش خبرنگارمهر، عصر جمعه در استخر مجموعه آزادی نفت و گاز گچساران دیدار دوتیم نفت وگاز گچساران و نفت امیدیه با نتیجه هشت بر شش به سود امیدیه به پایان رسید.

تیم واترپلو نفت و گاز گچساران که متشکل از بازیکنان جوان و جویای نام بومی و چند بازیکن تقویتی بود با تمام توان در مقابل تیم نفت امیدیه که اغلب بازیکنان آن ملی پوش هستند قرار گفت و یک بازی تحسین برانگیزی را به نمایش گذاشت.

دیدن این بازی برای همه علاقمندان به واترپلو بسیار جذاب و دیدنی بود وقتی که حسین خالدی تبار جوان گچساران با اعتماد به نفس توپ های خود را از بالای سر دروازبان ملی پوش نفت امیدیه درون دروازه این تیم قدرتمند جای می داد.

تیم واترپلو نفت امیدیه که دراین فصل با جذب بهترین بازیکنان ملی پوش توانسته جایگاه سوم را در دور رفت این مسابقات از آن خود کند در مقابل بازیکنان جوان نفت گچساران حرفی چندانی برای گفتن نداشت و تنها در چند موقعیت در پایان بازی توانست پیروزی در این دیدار را از آن خود کند.

تیم واترپلو نفت و گاز گچساران با میانیگین سنی ۲۱ سال یکی از جوانترین تیم های حاضر در لیگ برتر واترپلو کشور بوده که به اذعان بسیاری از کارشناسان این رشته در این بازی حداقل نتیجه مساوی حق بازیکنان این تیم بوده است.

در این بازی برای تیم واترپلو نفت و گاز گچساران آرش حاتمی، علی خالدی تبار، نیما جمشیدی، پیمان اسدی، فرشید مردانی، شایان قشقایی، محمدرضا سلیمی، حسین خالدی تبار، آرش شعری، امیرمحمد پرهون، امید باشت باوی، معین اسماعیلی پور، محمد سالمی و علی صالح بازی کردند.

تیم واترپلو نفت و گاز گچساران در حال حاضر با کسب دو امتیاز در رده پنجم رقابت های لیگ برتر واترپلو قرار دارد.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد