تاریخ درج خبر : 1394/09/15
کد خبر : ۵۲۶۰۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان:

تولید در یکی از بزرگترین کارخانجات آجر کشور کلید خورد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تولید آزمایشی در یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات آجر کشور (نماسازان مروارید کهگیلویه) کلید خورد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در حاشیه بازدید از کارخانه آجر نماسازان مروارید کهگیلویه با بیان اینکه شروع تولید در چنین طرح عظیم صنعتی تمام خستگی ها را از تن بیرون می کند افزود: پس از چندین سال تلاش مجموعه مدیریت استان، نماینده شهرستانهای کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی، همکاری بانک عامل و همت سرمایه گذار این طرح مراحل تولید آزمایشی این واحد عظیم صنعتی آغاز شد.

IMG_2124
دیودیده اظهار داشت: پروژه بزرگ تولید آجر و سفال شرکت نماسازان مروارید در دی ماه سال1388 با مشـارکت بانک صنعت و معـدن در استان کهکیلویه و بویراحمد و در یکی از مناطق توسعه نیافته شهرستان کهگیلویه، در زمینی به مساحت 230 هزار متر مربع با سرمایه گذاری ارزی به مبلغ 10 میلیون یورو و سرمایه گذاری ریالی به مبلغ 250 میلیارد ریال شروع گردید.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به شروع تولید آزمایشی اولین خط تولید این پروژه گفت: بهره برداری از خط دوم تولید نیز با توجه به اتمام عملیات ساختمانی و تکمیل کلیه واحدهای تولیدی مرتبط پس از نصب کوره دوم آغاز میگردد.
وی اظهار داشت: ماشین آلات خط تولید این پروژه از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در کشورهای ایتالیا، آلمان، چین و ایران ساخته شده است، که عمده این ماشین الات در خط تولید نصب و آماده بهره برداری میباشد.
دیودیده تصریح کرد: این کارخانه آجر یکی از بزرگترین پروژه‌های استان و جنوب کشور محسوب می‌شود که به طور مستقیم و غیره مستقیم سهم عمده‌ای در اشتغال‌زایی و رفع معضل بیکاری در شهرستان کهگیلویه و همچنین توسعه استان ایفا خواهد نمود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد