تاریخ درج خبر : 1394/09/15
کد خبر : ۵۲۶۱۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی:

شهرداری یاسوج برای ساخت بیمارستان بزرگ یاسوج کارشکنی نکند

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: 15 پروژه اداره کل راه و شهرسازی استان در حوزه مدیریت فنی و اجرایی فعال هستند.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدحسین نصیری راد با تشریح لیست پروژه فنی و اجرایی بیان داشت: بیمارستان 200 تختخوابی شهر یاسوج از مهمترین پروژه‌های این حوزه است که هم اکنون 83 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و علیرغم مشکلات اعتباری در حال فعالیت است.
وی با اشاره به مشکلات سد راه این پروژه، افزود: یکی از مشکلات اصلی این بیمارستان عدم صدور پروانه ساخت این بیمارستان توسط شهرداری یاسوج است که با توجه به اجرایی شدن بند 2 صورتجلسه مصوبه اسفندماه سال گذشته توسط راه و شهرسازی انتظار می‌رفت بند 3 این صورتجلسه توسط شهرداری به مرجله اجرا در می‌آمد.
نصیر راد با تاکید بر اینکه صدور پروانه ساختمان اقدام نکرده است بیان داشت: صدور این مجوز برای اخذ انشعابات آب، برق و گاز لازم است و اما با توجه به مکاتبات مکرر صورت گرفته تاکنون اقدامی در این زمینه انجام نشده است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به رشد فزاینده جمعیت شهر یاسوج و نیاز مرکز استان به خدمات بهداشتی و درمانی امیداست شهرداری محترم یاسوج برای صدور مجوزهای این بیمارستان اقدامات لازم را انجام دهد.
محمد حسین نصیری راد گفت: مطالبات به حق مردم استان در حوزه بیمارستان به رغم خدمات شایسته وپیگیریهای مکرر استاندار وامور عمرانی استانداری می‌طلبد که همه دستگاههای خدمات رسان دولتی ونهادهایی که دستی بر رشد وتعالی خدمات عمران وآبادی این استان دارند همکاری شایسته وجهادی انجام دهند تا با افتتاح وبهره برداری این بیمارستان کام مردم استانمان را شیرین کنیم.
مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی استان به عملیات اجرایی مصلی شهر گچساران اشاره وابراز داشت؛ ساختمان وسازه اصلی مصلی به اتمام رسیده است و هم اکنون عملیات محوطه سازی در حال انجام است. که با برنامه ریزی ومساعدت ومقام عالی استان و مدیر کل راه وشهرسازی در آینده نزدیک شاهد پیشرفت قابل توجهی خواهیم بود.
مدیر فنی واجرایی اداره کل راه وشهرسازی از پیگیریهای مکرر ودلسوزانه امام جمعه شهر دوگنبدان تشکر کرد واظهار داشت؛ هدایت‌های مدبرانه حجه الاسلام حجازی باعث گردید که کیفیت این پروژه فدای کمیت نگردد. وبا حوصله امورات این سازه عظیم را علی رغم مشکلات جایگاهی نماز جمعه در شهر تاریخی دوگنبدان رصد وپیگیری می‌نمود.
نصیری راد تصریح کرد: مجتمع فرهنگی ورزشی شهر دهدشت نیز با 90 درصد پیشرفت فیزیکی از دیگر پروژه‌های در دست اجرای این اداره کل است که در حال نصب تجهیزات مکانیکی و تاسیساتی می‌باشد.
این مسئول در ادامه با اشاره به دو کتابخانه در دست اجرا گفت: عملیات احداث کتابخانه عمومی منصورآباد دشتروم به پایان رسیده است و کتابخانه‌ی لوداب با 90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد