تاریخ درج خبر : 1394/09/16
کد خبر : ۵۲۶۱۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تیم کبدی بانوان کهگیلویه و بویراحمد نایب قهرمان کشور شد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تیم کبدی زیر ۲۰ سال بانوان این استان عنوان نایب قهرمانی مسابقات کبدی بانوان منطقه دو کشور را تصاحب کرد.
جهانبخش ایزدپور افزود: این دوره از رقابت ها به مدت یک روز و با حضور استان های فارس، خوزستان، اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد در شیراز برگزار شد.
وی بیان کرد: تیم کبدی زیر ۲۰ سال بانوان کهگیلویه و بویراحمد موفق شد با کسب دو پیروزی مقابل تیم های فارس و خوزستان و قبول یک شکست مقابل تیم اصفهان پس از این تیم راهی مرحله نهایی این مسابقات شود.
ایزدپور اظهار کرد: تیم کبدی زیر ۲۰ سال بانوان کهگیلویه و بویراحمد در نخستین دیدار با نتیجه ۶۶ بر ۲۶ مغلوب تیم اصفهان شد، در دومین بازی با حساب ۴۱ بر ۳۳ تیم فارس را شکست داد و در سومین دیدار نیز با نتیجه ۴۹ بر ۴۱ از سد تیم خوزستان گذشت.
وی عنوان کرد: رقابت های کبدی بانوان منطقه ای کشور در پنج منطقه برگزار و از هر منطقه نیز دو تیم برتر به مرحله نهایی راه می یابد.
ایزدپور ابراز داشت: مرحله نهایی مسابقات کبدی بانوان منطقه دو کشور ۲۴ آذر امسال در استان گلستان برگزار خواهد شد.
وی افزود: در تیم کبدی زیر ۲۰ سال بانوان کهگیلویه و بویراحمد در این رقابت ها عاطفه پناهی، فهیمه کاشانی، زهرا و سحر معین نژاد، مریم جوکار، زهرا دارفرین، سمانه غلامی، بهاره یوسفی، الناز افشار و نسرین مظفری حضور داشتند.
بیش از ۲۴ هزار ورزشکار ساماندهی شده آقا و خانم در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد