تاریخ درج خبر : 1394/09/16
کد خبر : ۵۲۶۱۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار:

جلسه دانشگاه آزاد مجوز قانونی داشت/ با متخلفان برخورد قانونی می‌شود/ فرماندار بویراحمد با هماهنگی استانداری به دانشگاه رفت

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه دانشگاه آزاد یاسوج مجوز قانونی شورای نظارت دانشگاه را داشت.
به گزارش سایت استان، سیدموسی خادمی در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه که عصر یکشنبه در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد افزود: مرجع صادر کننده مجوز برنامه و نشستهای دانشگاهی، شورای نظارت دانشگاه است و احتیاجی به مجوز شورای تامین وجود ندارد.
وی بیان داشت: در مواردی که شورای تامین تشخیص دهد برگزاری برنامه ای به امنیت استان لطمه وارد می کند می تواند آن جلسه را لغو کند.
خادمی با ابراز اینکه اتفاقات دانشگاه آزاد حادثه بدی بود اظهار داشت:‌ پس از بررسی با متخلفان این حادثه برخورد قانونی صورت می گیرد.

IMG_9548
استاندار استان به حضور فرماندار بویراحمد در دانشگاه آزاد اشاره کرد و اذعان داشت:‌ فرماندار بویراحمد با هماهنگی استاندار و معاون سیاسی جهت کنترل بهتر اوضاع و آرام کردن دانشجویان به دانشگاه رفت و این گونه نبود که جهت ظرفداری از شخص یا گروهی به دانشگاه رفته باشد.
خادمی با اشاره به آماده بودن فضا برای همه جریانهای سیاسی در استان بیان داشت: خیلی از برنامه ها در این استان با حضور مهمانان کشوری برگزار شد و مشکلی هم پیش نیامد و تعداد برنامه هایی که در این استان لغو شده به نسبت دیگر استانها بسیار کم بوده است.
وی فضای دانشگاهی را محلی برای تضارب آرا خواند و تصریح کرد: اگر گروهها و تشکل ها درخواستی برای برگزاری برنامه ای داشته باشند آمادگی همکاری در استان وجود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پرسنل شهرداري دهدشت گفت:

  استاندار ضعیف
  دولت روحانی باید در این مورد تجدید نظر کرده و فردی شایسته را جایگزین نماید
  اقای استاندار
  شما دارید از شهردار دهدشت دفاع می کنید که این خود أوج دهن کجی به قانون لست انوقت میخواهید مدافع و مجری قانون باشید

 • احمد گفت:

  جناب خادمی با تمامی احترامی که برای شما قایل هستم ولی مدیریت شما را خیلی ضعیف و …. می دانم،با کسانی که جامعه را به اغتشاش می کشند باید با شدت برخورد شود تا درس عبرتی شود برای هنجارشکنان

 • ناشناس گفت:

  درود بر استاندار فهیم که بدون جانبداری به دنبال برقراری قانون به جای چوب و چماق در استان هستند.
  شرف جنبش دانشجویی در گرو تصمیمات استاندار بوده و قطعا آینده استان به شما افتخار خواهد کرد

پربازديد