تاریخ درج خبر : 1394/09/17
کد خبر : ۵۲۶۲۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

نفت گچساران، کار کارای شیرازی‌ها را تمام کرد

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از هفته دهم مسابقات لیگ دسته دو کشور مقابل میهمان خود کارا شیراز به برتری 3 بر یک رسید.
عصر امروز و از هفته دهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال، دو تیم نفت و گاز گچساران و کارا شیراز در هوایی بارانی و سرد به میزبانی تیم گچسارانی به مصاف هم رفتند.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که از 9 بازی اخیر خود 13 امتیاز کسب کرده و در رده چهارم گروه سوم لیگ دسته دو قرار داشت در پی کسب سه امتیاز این دیدار برای نزدیک شدن به صدر جدول به میدان آمد و در همان دقایق نخست توانست توسط علی کرمی در دقیقه 18 نیمه نخست نخستین گل این دیدار را به نفع خود ثبت کند.

مهران غریبی در دقیقه 28 این دیدار توانست با ضربه دقیق خود گل دوم تیم نفت و گاز گچساران را به ثمر برساند تا این تیم امیدوارتر به ادامه این دیدار برای صعود به رده‌های بالای جدول باشد.

در ادامه و با حملات پراکنده نفت و گاز گچساران، نبی‌الله اسدی کاپیتان این تیم نیز موفق به زدن گل سوم این دیدار شد تا نفت در همان نیمه نخست خیال خود را از پیروزی در این دیدار راحت کرده و تنها گل تیم کارا شیراز در دقایق پایانی نیمه نخست نتواند خطری جدی برای نفت گچساران باشد.

دیدار دو تیم نفت و گاز گچساران و کارا شیراز در نیمه دوم با حملات پراکنده دو تیم ادامه داشت و هر دو تیم خطراتی را بر دروازه‌های همدیگر ایجاد کردند اما در نهایت این تیم نفت و گاز گچساران بود که در هوای بارانی و زمینی گل‌آلود کار کارای شیرازی‌ها را تمام کرد و سه امتیاز شیرین این دیدار را در هوایی بارانی و زمینی گل‌آلود کسب کرد.
منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد