تاریخ درج خبر : 1394/09/17
کد خبر : ۵۲۶۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نام گذاری پل ورودی جاده آبشارتایید نهایی شد؛ شهید عوض زاده

دبیرکمیسیون نام گذاری شهرداری یاسوج گفت: بیش از 90درصد خیابان ها،میادین، کوچه ها و معابر شهری نامگذاری شده اند.
مرتضی صالحی افزود: 10 درصد باقی مانده نیز مربوط به کوچه ها و معابری است که هنوز در طرح تفضیلی شهر به تصویب و تایید نرسیده و یا جداول و خیابان ها هنوز مشخص نشده است.
وی با بیان اینکه سعی شده نام گذاری ها نیز متناسب با هویت ایرانی ، اسلامی و فرهنگ دینی و ارزش های انقلاب باشد، گفت: عمده نام گذاری ها به نام شهدا هستند.
صالحی از تصویب و تایید نهایی پل شهید عوض زاده یاسوج به نام این شهید گرانقدر خبر داد و گفت: قرار بود ابتدا این پل واقع در خیابان ورودی جاده آبشار به نام یک خانواده سه شهیدی نام گذاری شود که با توجه به هماهنگی های انجام شده سرانجام به نام شهید شجاعت عوض زاده مزین شد.
وی ابراز داشت: یکی از برنامه ها و اولویت های آینده شورای اسلامی ،شهرداری یاسوج و نیز کمیسیون نام گذاری یاسوج مزین کردن برخی میادین و خیابان های شهر به نام شهدای ملی است.
وی همچنین مزین کردن برخی میادین و خیابان های اصلی شهر یاسوج را به نام خانواده های سه و دو شهیدی استان از دیگر برنامه های مهم این کمیسیون اعلام کرد و گفت: این مهم نیز در شورای اسلامی شهر به تصویب رسیده و با هماهنگی ها و همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران مراحل اجرایی آن نیز به زودی در سطح شهر انجام خواهد شد.
صالحی با اشاره به نام گذاری ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج، گفت: تصمیم گیری نهایی در این زمینه با شورای فرهنگ عمومی استان است.
منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد