تاریخ درج خبر : 1394/09/20
کد خبر : ۵۲۶۴۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

با متصرفان پیاده‌روها در یاسوج برخورد می‌شود

رییس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج از برخورد جدی با هرگونه تصرف پیاده رو در این شهر خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، کرم اله غلامیان با اشاره به جمع آوری تابلوهای غیرمجاز خیابان 13 آبان شهر یاسوج ابراز داشت: طی جلسات صورت گرفته با دستگاه های مختلف و برنامه ریزی های به عمل آمده مقرر گردید همه صنوف و کسبه شهر یاسوج نسبت به استاندارسازی تابلوهای تبلیغاتی و سایه بان ها اقدام کنند.

وی با اشاره به ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی برخی از خیابان های اصلی شهر یاسوج افزود: طی ماه های گذشته چندین اخطاریه برای صنوف مختلف درخصوص سایه بان ها و تابلوهای غیر استاندار ارسال شد که در نهایت ماموران شهرداری یاسوج نسبت به پاکسازی این خیابان ها اقدام کردند.

رییس اداره اجرائیات شهرداری یاسوج با تاکید بر ادامه روند ساماندهی دیگر خیابان های این شهر اظهار داشت: خیابان 13 آبان یا عمده فروشان شهر یاسوج به عنوان یکی از پرترافیک ترین خیابان های شهر مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده بود و با توجه به وجود سایه بان های غیر استاندار و تصرف پیاده رو توسط مغازه داران نشستی با رییس اصناف و مغازه داران این خیابان گرفته شد.

غلامیان تصریح کرد: با موافقت و مشارکت اصناف خیابان 13 آبان همه سایه بان های غیرمجاز این خیابان پاکسازی شد.

وی در پاسخ به تکرار چنین اتفاقاتی از سوی صنوف مختلف در شهر یاسوج ابراز داشت: هرگونه تخلف درخصوص نصب سایه بان یا تصرف حریم پیاده رو از سوی واحد حقوقی شهرداری پیگیری و صاحب صنف برای اجرای قانون به دستگاه قضا معرفی می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد