تاریخ درج خبر : 1394/09/23
کد خبر : ۵۲۶۵۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

خلقی‌پور: هنوز کاندیدای اصولگرایان بویراحمد قطعی نشده است

خلقی‌پور با بیان اینکه اصولگرایان بویراحمد و دنا هیچ اختلافی ندارند، اظهار کرد: هنوز مجموعه اصولگرایان در شهرستان‌های بویراحمد و دنا هنوز به جمع‌بندی و تصمیم نهایی نرسیده‌.
این فعال سیاسی اصولگرایی در شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه ما هیچ‌گونه اختلافی نداریم و نظرمان واحد است، بیان کرد: نظر ما در انتخابات مجلس دهم نظر جمعی است و با نیروهای اصولگرایی در حال صحبت کردن و مشورت هستیم و در نهایت هر چه خردجمعی دوستان و همفکران‌مان بود می‌پذیریم.
خلقی‌پور گفت: اینکه می‌گویند ما نظر خاصی داریم و یا کسی خاصی را می‌خواهیم کاندیدا کنیم، صحت ندارد. با هم هیچ اختلاف نظری نداریم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آقای «هدایت‌خواه» در بحث مسائل انتخاباتی خط قرمز ما است، ایشان دو دوره نماینده و سه دوره کاندیدای اصولگرایان بوده و زحمات را متقبل شد و برای ایشان همیشه اولویت قائل هستیم و هیچ‌گونه اختلاف نظر در مجموعه اصولگرایان وجود ندارد.
این فعال سیاسی بویراحمد گفت: تلاش می‌کنیم که با یک گزینه واحد وارد انتخابات شویم و اینکه کی باشد آن فرد هنوز قطعی نیست.
خلقی‌پور تصریح کرد: هنوز بر روی گزینه قطعی اصولگرایان به نتیجه واحد نرسیده‌ایم.
اخیراً در سایت‌های خبری استان کهگیلویه و بویراحمد نوشته شد؛ حبیب‌الله پیشوا در شورای حکمیت اصولگرایان بویراحمد و دنا با حضور (( حجت‌الاسلام پناهی، حجت‌الاسلام خاضع و ستارهدایت‍‌خواه)) انتخاب شد که صورتجلسه و امضاء این سه نفر وجود دارد. البته در آن جلسه خلقی‌پور و دانشی غایب بودند.

منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد