تاریخ درج خبر : 1394/09/23
کد خبر : ۵۲۶۵۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور پررنگ کاندیدای مشهور کهگیلویه در مراسم فاتحه خوانی

این روزها در کهگیلویه بزرگ و پر کاندیدا، شدت تحرک کاندیداها به حدی زیاد شده است که مردم این خطه به طنز از برخورد کاندیداها در مراسمات فتحه خوانی حرف می زنند.

به گزارش سایت استان، کاندیدای معروف این منطقه که در مجالس خصوصی، خود را پیروز قطعی انتخابات مطرح می کند این روزها به شدت مشغول برگزاری جلسات خانگی و حضور در مراسمات فاتحه خوانیست.

فاتحه خوانی هایی که تعدادشان در این روزها برخلاف روال معمول پنج تا ده برابر هم بیشتر می شود، پای کسی هم ترک بردارد لیدرهای پر نام و نشان درخواست عیادت می کنند.

خانه به خانه عیادت,فاتحه خوانی و ملاقات ها انجام می شود و ما هم مردمی نیستیم که نمک بخوریم نمکدان بشکنیم و همین یک دیدار,عیادت یا فاتحه خوانی کافیست تا خودمان را مدیون شخصیت کاریزمای قبل از انتخابات بدانیم و ما هم به جمع مریدان و دوستداران قرار بگیریم.

حاج عدل بهتر از بقیه است! این جمله ایست که از زبان صاحبان عزا و مراسم فاتحه خوانی جاری می شود، جمله ای احساسی که فقط و فقط از خوشحالی حضور یک شخصیت کاریزمای انتخابات پیش رو در مراسم خود بر زبان این اشخاص جاری شد.

حاج عدل هاشمی هم روال نمایندگان سابق و فعلی را در پیش گرفته است.

به نظر می رسد سردار هاشمی همانند موحد، نماینده مردمدار و فاتحه خوان سابق و نماینده فعلی حجت الاسلام بزرگواری که هردو با حضور در مراسمات اینچنینی توانستند نزد مردم کهگیلویه مقبولیت پیدا کنند و در نهایت پیروز انتخابات شوند روال آن ها را در پیش گرفته است.

سردار هاشمی همچنین در ادامه برگزاری جلسات متعدد شبانه،جمعه شب با  دعوت از عده زیادی از مردم دهدشت دقایقی کوتاه را به سخنرانی پرداخت.

هاشمی که قبل از این جلسه در شهرستان لنده حضور داشت بعد از اتمام سخنرانی به سرعت راهی شهر چرام شد تا در این شهر هم جلسه ای داشته باشد.

حضور افراد میانسال و عدم حضور جوانان، و سخنرانی حاج داوری(شاعر معروف هم استانی) از نکات جالب این جلسه در دهدشت بود.

هاشمی در این جلسه از سناریوهای طراحی شده شش ماه پیش خبر داد و گفت که این توطئه ها هیچ تاثیری در انگیزه من برای خدمت رسانی به مردم نخواهد داشت.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • افسوس گفت:

    من از اینکه کسی حاج اقای بزرگواری را با موحد مقایسه کنه واقعا ناراحتم برین و بررسی کنید زمان دوران موحد را با زمان حاج اقا بزرگواری را تا بفهمین که تفاوت ها چقد هست ایشون شخصیتی مردمی بود که بپاس عرض ادب وتسلا دادن به مردم درمراسمات شرکت میکردن و دیدیت که ایشون شخصستی قدرت طلب نبود و با انصراف خود درسی بما اموخت که باید سر لوحیه کارهایمان قرار دهیم

  • فرزندايل گفت:

    خخخخخخخخخخ، دوست پارسال امسال آشنا

پربازديد