تاریخ درج خبر : 1394/09/23
کد خبر : ۵۲۶۵۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای طرح کدگذاری جواهرات در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح کدگذاری طلا و جواهرات با هدف بهبود استاندارد این کالا در استان خبر داد.

 

مهدی متقیان با اشاره به اقدامات اداره‌ کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اداره‌ کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از کارشناسان مجرب بر واحدهای تولیدی استان نظارت کامل دارد.

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با بازرسی‌ از همه واحدهای تولید مصالح ساختمانی در استان تعداد 300 واحد تولیدی مصالح ساختمانی علامت استاندارد ندارد.

وی بر استانداردسازی مصالح ساختمانی در استان تأکید کرد و افزود: متاسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد کیفیت استاندارد در واحدهای تولید مصالح ساختمانی بسیار پایین است.

این مسئول با اشاره به تلاش شبانه‌روزی بازرسان اداره‌ کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در اولین مرحله از سوی بازرسان به مالکان واحدهای متخلف برای استانداردسازی تولید مصالح تذکر داده می‌شود و در صورت بی‌توجهی به هشدارها و عدم اجرای استانداردسازی به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شوند.

متقیان به تعامل اداره‌ کل استاندارد با دیگر دستگاه‌ها در برخورد با متخلفان اشاره کرد و گفت: همکاری خوبی با همه دستگاه‌های در راستای برخورد با متخلفان به خصوص با اداره‌ کل تعزیرات حکومتی داریم.

متقیان به اقدام خوب اداره‌ کل استاندارد اشاره کرد و گفت: طرح کدگذاری طلا و جواهرات با هدف بهبود استاندارد این کالای گران‌قیمت در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شده است.

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد، استانداردسازی 45 وسیله در شهربازی‌های کهگیلویه و بویراحمد را از دیگر برنامه‌های مهم اجرا شده برای ارتقاء استاندارد در استان عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: برپایی دوره‌های آموزشی در مهد‌های کودک‌، مدارس، تعامل با رسانه‌های ارتباط جمعی، برگزاری همایش ملی استاندارد از دیگر برنامه‌های برای افزایش شاخص‌های استاندارد در کالا و خدمات است.

این مسئول تولید مصالح ساختمانی استاندارد را مهم دانست و گفت: با واحدهای تولید‌کننده مصالح ساختمانی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد برخورد جدی خواهد شد.

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح تشدید نظارت در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: با اجرای طرح تشدید نظارت در سطح استان از ورود کالاهای غیراستاندارد به بازار جلوگیری می‌شود.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد