تاریخ درج خبر : 1394/09/23
کد خبر : ۵۲۶۵۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

فقط 139 میلیارد تومان میزان تخصیص اعتبارات استانی و نفت

رئیس سازمان برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به جذب اعتبارات وارد شده به استان اقدام کنند.

علی حسن نوروزی صبح یکشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در سال جاری از محل اعتبارات استانی و نفت ۱۳۹ میلیارد تومان به این استان ابلاغ شد، افزود: از این مقدار ۸۶ میلیارد تومان مربوط به اعتبارات استانی و ۵۳ میلیارد تومان مربوط به اعتبارات دو درصد نفت است.

وی میزان تخصیص اعتبارات استانی و نفت را در سال جاری ۱۰۰ درصد عنوان کرد و اظهار داشت: تاکنون ۶۰.۵ درصد از اعتبارات استانی و ۳۳ درصد از اعتبارات نفت نقدینگی به خزانه استان واریز شده است.

نوروزی با اشاره به اینکه تخصیص شش ماهه نقدینگی وارد شده به استان به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است، بیان کرد: دستگاه ها باید با شتاب بیشتری اعتبارات ابلاغ شده را از خزانه دریافت کنند.

وی یادآور شد: دستگاه های اجرایی موظف شده اند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۳ آذرماه نقدینگی ابلاغ شده را از خزانه استان برداشت و برای رونق پروژه های عمرانی بکار گیرند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از محل اعتبارات ماده ۱۰ قانون تنظیم و ۱۲ قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران ۱۰ میلیارد تومان در سال جاری به این استان ابلاغ شد که ۱۰۰ درصد این اعتبارات تخصیص یافت.

نوروزی عنوان کرد: ۵۰ درصد از اعتبارات ماده ۱۰ و ۳۰ درصد از اعتبارات ماده ۱۲ نیز به خزانه استان واریز شده است.

وی بیان کرد: میزان اعتبارات مصوب ماده ۱۸۰ در سال جاری ۱۴۸ میلیارد تومان بود که از این میزان ۸۹ میلیارد تومان مربوط به پروژه های استانی و ۵۹ میلیارد تومان مربوط به پروژه های ملی بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از ۵۹ میلیارد تومان اعتبارات ماده ۱۸۰ مربوط به پروژه های ملی، ۳۰ میلیارد تومان به پروژه های ملی استانی شده و ۲۹ میلیارد به پروژه های ملی استان اختصاص یافت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد