تاریخ درج خبر : 1394/09/23
کد خبر : ۵۲۶۶۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تاسیس برنا وارثان ایل، موسسه‌ای برای اتحاد اقوام ایرانی

به هر گوشه از میهن عزیزمان که بنگریم، انگار خداوند طرحی متفاوت به صفحه روزگار تصویر کرده است، آنچنان که ایران، همچون تابلو فرشی رنگارنگ و با طرح های متفاوت است که همه ی این نقش ها در کنار هم، اثری زیبا و دلنشین را به نمایش در می آورند. اقوام ایرانی، هر کدام در عین هویت ملی خویش، آداب و رسوم و فرهنگ مخصوص به خود را دارند و با نگاه های متفاوتی، ارزش های انسانی و آداب اجتماعی را با هم زندگی می‌کنند. مفهومی که همواره درباره اقوام ایرانی مطرح می‌شود، در نظر گرفتن این تفاوت ها به عنوان یک فرصت و نه تهدید است تا به عنوان ظرفیتی عظیم، در جهت تعالی میهنمان از آن ها استفاده کنیم.
در همین راستا، جمعی از دانشجویان و اساتید برآمده از جامعه عشایری کشور، گرد هم آمدند تا رسالت خویش را در قبال مردمان ساده دل و محروم روستایی و عشایری به انجام برسانند و زمینه را برای تعالی بیش از پیش آنان فراهم کنند. امروز مفتخریم که اعلام کنیم موسسه علمی و فرهنگی برنا وارثان ایل، با هیات مؤسسی متشکل از دکتر علی وطنی(گلستان)، دکتر علی اکبر جلالی(دامغان)، سیدعبدالستار ماندگار، سید اسماعیل ربانی، نوید پورمحمدی، تقی کریمیان، پوریا صادقی و هانیه رضایی سوق، سعیده سادات شریعتی پور(لر)، سیما بیابانی(ترک)، طلیعه رمضانی(گیلک) برای اولین بار موفق به اخذ مجوز از وزارت کشور، در راستای اتحاد اقوام ایرانی گردیده است. هیئت مدیره این موسسه متشکل از دکتر علی وطنی، دکتر علی اکبر جلالی، عبدالستار ماندگار، سید اسماعیل ربانی و دکتر تقی کریمیان، با اعضای علی البدل سعیده سادات شریعتی پور و سیما بیایانی است. در ضمن خانم هانیه رضایی سوق به عنوان بازرس موسسه و آقای پوریا صادقی به عنوان بازرس علی البدل فعالیت می کنند.
موسسه، در مسیر تاسیس خود، همواره از رهنمودها و مشاوره های بزرگان اقوام مختلف بهره برده است و وظیفه و افتخار خویش می داند که با آغاز فعالیت رسمی خود، همواره تجربه و علم این بزرگان را چراغ راه خویش قرار دهد تا مباد در این راه خطیر، دچار لغزش و اشتباهی شویم که ما را از اهدافمان دور نماید. از این رو، خواهش داریم با مشارکت و همراهیتان، آگاهی بخش ما باشید تا دلگرم از بودنتان در کنارمان، با انگیزه و پشتکاری دوچندان، گامی هر قدر کوچک در راستای تعالی جایگاه و اتحاد بیش از پیش اقوام ایرانی برداریم.
برای اطلاع از برنامه های این موسسه و همکاری می توانید به شماره 09109901957 تماس بگیرید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد