تاریخ درج خبر : 1394/09/24
کد خبر : ۵۲۶۶۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش منطقیان به انصراف بزرگواری از کاندیداتوری

محمودمنطقیان فعال سیاسی اصلاح طلب از تحریف گفته هایش توسط برخی رسانه ها گلایه مند است و میگوید سرتیتر گفته های من این بود که “نمی خواهم وامدارحزب خاصی باشم”

محمود منطقیان چهره شاخص اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ و کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در پاسخ به این پرسش که شما کاندیدای مورد حمایت کدام حزب سیاسی هستید، گفت: بنده عضو هیچ حزب و تشکل سیاسی نیستم و خواهان حمایت هیچ حزب سیاسی نیز نمی‌باشم.

کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان کاندیدای اصلاح‌طلب معتدل در انتخابات شرکت می‌کنم و نمی‌خواهم وامدار هیچ حزب و گروه خاصی باشم.
محمود منطقیان گفت: آنچه برای من مهم است وخود را نسبت به آن مسئول می‌دانم خواست، نیاز واستقبال مردم است که همواره خود را مدیون محبت های آنان میدانم،اگر مردم خواستند در خدمتشان هستم واگر نخواستند نیز دعاگوی مردم هستم ودر واقع نظر و خواست مردم برایم مهم است نه حمایت و خواست احزاب و گروه‌های سیاسی.
وی در پایان گفت: خود را در برابر خداوند ومردم متعهد میدانم نه در برابر احزاب وگروه ها.
محمود منطقیان همه را به رعایت اخلاق واحترام به قانون دعوت کردند.
اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ امیدوارند بعد از ۶ دوره حضور نمایندگانی از طرف اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی این بار بتوانند کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را بدست بیاورند.

به گزارش راک نیوز ، این فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به اقدام سیدعلی محمدبزرگواری نماینده دو دوره مردم حوزه انتخابیه کهگیلویه،بهمئی،چرام ولنده درمجلس شورای اسلامی که طی بیانیه ای از حضور درانتخابات دور دهم انصراف داد گفت:این اقدامی پسندیده،هوشیارانه ،عاقلانه و به موقع بود.

منطقیان درخاتمه افزود:این اقدام نشان داد آنها که بخواهند بیش از هشت سال درمجلس بمانند کارشان پسندیده نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • جوان سوق ی گفت:

    ی ضرب المثل هست میگه تا تو اوج خداحافظی .اقای بزرگواری .فردی دل سوز، نترس و غیرتی اما با فن بیان پایین وروابط اجتعاعی پایین که نیاز هر نماینده ی مجلسی هست .کار اقای بزرگواری واقعا به جا .ایشاالله همیشه موفق و سلامت باشن

  • علی گفت:

    آقای منطقیان شهرستان کهگیلویه مخصوصا”حومه غربی هرچه بدبختی میکشه ازدست شماست خواهشا”دست بردار ازاین کارت(شرکت درانتخابات)

  • اف گفت:

    کاش جناب اقای منطقیان هم بپذیرن که باید میدان را به جوانان بدهند

پربازديد