تاریخ درج خبر : 1394/09/24
کد خبر : ۵۲۶۶۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

قوام فروزان ودرخواست های فراوان مردم ونخبگان سیاسی/آیا فروزان می آید!؟

قوام فروزان چهره شاخص اصلاح طلبان بویراحمد ودنا وکاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی علیرغم درخواست های بیشماری که از سوی نخبگان سیاسی ،معتمدین و قشرهای مختلف مردم صورت گرفته هنوز تصمیم قطعی برای حضور در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی را نگرفته است.
به گزارش جما، وی که هم اکنون معاونت قضایی رئیس کل محاکم عمومی استان تهران وسرپرست مجتمع قضایی شهید فهمیده تهران ورئیس شعبه ی دادگاه تجدید نظر استان تهران است به نزدیکان خود گفته است:به درخواست های فراوان و خواست نخبگان شهرستان احترام می گذارم ودر حال بررسی شرایط حضور هستم وامیدوارم با توکل بر خدا ودعای خیر مردم بتوانم بهترین تصمیم را در راستای منافع مردم و استان بگیرم ، هر چند که با توجه به سوابق درخشان و توانایی بالای سید باقر موسوی در تمامی زمینه ها ایشان را لایق ترین فرد در تصدی این مسئولیت خطیر می بینم و به فضل خدا و با عنایت ویژه مردم آگاه با تمام توان از ایشان حمایت خواهم کرد.

اخلاق مداری ، محبوبیت،مقبولیت ،مردم داری وخوشنامی به همراه تجربیات ارزشمند از مشخصه های بارز ایشان است.

قوام فروزان که از چهره های شاخص وخوشنام اصلاح طلبان واز کسانی است که سید باقر موسوی نیز نظر مساعدی روی وی دارد.

باید منتظر ماند و دید که آیا قوام فروزان به درخواست های مکرر مردم وقشرهای مختلف حوزه بویراحمد ودنا لبیک گفته و با حضور در فرمانداری بویراحمد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام خواهد کرد !؟

ثبت نام نامزد های انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۸آذر ماه رسما شروع می شود وانتخابات روز ۷اسفند ۹۴در سراسر کشور برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرزاد گفت:

    انصافا اسم چندتا از نخبه هایی را که از جناب فروزان درخواست کردند در این بلبشو تشریف بیارن نماینده جریان اصلاحات استان ما بشن بنویسید!

  • ترمیناتور گفت:

    این اصلاح طلبانی که می شن رییس دادگاه تجدید نظر استان تهران با کدام مبنای اصلاح طلبی هماهنگ هستند؟

پربازديد