تاریخ درج خبر : 1394/09/25
کد خبر : ۵۲۶۷۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز فاضلاب در دستور کار قرار گرفت

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد، سیدعلی لدنی‌نژاد در جمع خبرنگاران با با اشاره به اهمیت نصب انشعاب فاضلاب و جمع‌آوری فاضلاب‌های خانگی و صنعتی اظهار کرد: افزایش سطح بهداشت عمومی و جلوگیری از هدر رفت آب از مهمرترین کارکردهای جمع آوری فاضلاب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه طرح فاضلاب در پنج شهر استان از جمله یاسوج، دهدشت، دوگنبدان، چرام و سی سخت به مرحله اجرایی رسیده است، عنوان کرد: تاکنون بیش از 260 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح این شهرها اجرا شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 30 هزار مشترک فاضلاب در شهرهای استان وجود دارد که اقدام به نصب انشعاب فاضلاب کرده اند.

لدنی‌نژاد به اجرای طرح ساماندهی انشعابات فاضلاب در سطح شهرهای استان اشاره کرد و افزود: این طرح ابتدا در شهر یاسوج اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: کلیه مشترکین آب که در محدوده طرح شبکه جمع‌آوری فاضلاب یاسوج قرار دارند و تاکنون موفق به اخذ مجوز فاضلاب نشده‌اند تا پایان دی ماه جاری فرصت دارند نسبت به خرید و ساماندهی انشعاب فاضلاب خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان عنوان کرد: در غیر این‌صورت بر اساس بند 1-23-4 آئین‌نامه عملیاتی شرکت آب و فاضلاب و سایر قوانین مربوطه، انشعاب آب آنها قطع و علاوه بر هزینه‌های انشعاب فاضلاب کلیه هزینه‌های دفع فاضلاب سال‌های گذشته نیز از آنها اخذ خواهد شد.

لدنی‌نژاد از تشکیل کمیته ساماندهی انشعابات غیرمجاز فاضلاب در سطح شهر یاسوج خبر داد و گفت: این کمیته کار شناسایی و پیگیری انشعابات غیرمجاز فاضلاب و همچنین خانوارهایی که اقدام به نصب انشعاب فاضلاب نکرده اند را بر عهده دارد.

وی یادآور شد: مشترکینی که تاکنون نسبت به نصب انشعاب فاضلاب و ساماندهی انشعاب خود اقدام نکرده‌‌اند می‌باید به واحد امور مشترکین ادارات آب و فاضلاب مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد