تاریخ درج خبر : 1394/09/25
کد خبر : ۵۲۶۷۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد میزبان بزرگترین رویداد فرهنگی

بزرگترین برنامه فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد مهرماه 95 با برگزاری اجلاسیه«کنگره» شهدا در این استان برگزار می‌شود.
با حضور مسئولان ارشد استانی در کهگیلویه و بویراحمد، استاندار، فرمانده سپاه فتح استان و سایر مسئولان و فرماندهان نشست اولیه برگزاری اجلاسیه شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
در این نشست که در محل ستاد کنگره فرماندهان و شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد هر یک از مسئولان در خصوص برگزاری کنگره بزرگ و نحوه و چگونگی اجرای برنامه‌ها مطالبی مطرح کردند.
در این نشست مقرر شد که کنگره شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد در مهر و یا آبان‌95 برگزار شود که به دلیل سردی هوا در شهر یاسوج مقرر شد تا این کنگره در اوایل مهرماه در استان برگزار شود.
به گزارش فارس، موضوعات مهمی که در این نشست مطرح شد در خصوص مباحث مالی بود که مسئولیت آن بر عهده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گذاشته شد.
در این نشست همچنین کمیته‌های مختلف که تعداد آن‌ها 21 کمیته بود شرح وظایف آن‌ها مشخص شد.
کمیته رسانه و مطبوعات ریاست آن بر عهده مدیرکل صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد گذاشته شد و مقرر شد که روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و بسیج رسانه استان در این خصوص به یاری هم اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهند.
13940923000783_PhotoL

از دیگر کمیته‌هایی که در این نشست در خصوص آن بحث شد کمیته امور بانوان بود که مسئولیت آن به زینب قربانی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سپرده شد.
کمیته عمرانی یکی دیگر از کمیته‌هایی بود که به ریاست معاون عمرانی استاندار موظف شد تا اقدامات عمرانی لازم را در برگزاری اجلاسیه و یا کنگره انجام دهد.
کمیته ورزشکاران، کمیته روحانیون، کمیته فرهنگی و سایر کمیته‌ها نیز شرح وظایف آن مشخص شد.
همچنین مقرر شد تا به رسم برگزاری این اجلاسیه در سایر استان‌ها رئیس این اجلاسیه نماینده ولی‌فقیه در استان و نایب رئیس آن استاندار و دبیر آن فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.
منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد