تاریخ درج خبر : 1394/09/25
کد خبر : ۵۲۶۷۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

احتمال حضور تیم ملی فوتبال در یاسوج

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از تبادل‌نظر نخستین حامی بخش خصوصی ورزش در کهگیلویه و بویراحمد با کفاشیان رئیس فرداسیون فوتبال به منظور برگزاری اردوهای تیمی ملی فوتبال در یاسوج خبر داد.
جهانبخش ایزدپور شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیداری به همراه نخستین حامی بخش خصوصی از ورزش در این استان با رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی داشتیم.

این مسئول گفت: در این دیدار که میان مدیر بزرگترین مجموعه ورزشی و تفریحی بخش خصوصی در جنوب کشور با کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال صورت گرفت در خصوص توانمندی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش ورزش بحث و گفت‌وگو شد.
13940923000885_PhotoL

ایزدپور بیان کرد: نماینده بخش خصوصی و کفاشیان در خصوص توانمندی یاسوج برای پذیرایی از تیم‌های ملی فوتبال در این شهر بحث و تبادل نظر کردند.

وی گفت: با راه‌اندازی این مجتمع تفریحی ورزشی در شهر یاسوج که تاکنون 50 میلیارد تومان برای آن سرمایه‌گذاری و هزینه شده قادر به پذیرایی از تیم‌های ملی فوتبال در این شهر خواهیم بود.

این مسئول تصریح کرد: شهر یاسوج در حال حاضر توانمندی برگزاری دیدارهای تیم‌های ملی فوتبال را دارد چرا که ورزشگاه مدرن 15 هزار نفری یاسوج با علاقه‌مندان پرشوری که در این استان وجود دارد بهترین مکان برای برگزاری اردوی تیم‌های ملی فوتبال است.

ایزدپور از قول رئیس فدراسیون فوتبال برای صحبت با کی‌روش سرمربی تیم ملی در راستای برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال در یاسوج خبر داد و گفت: در صورتی که کی‌روش قبول کند تیم ملی فوتبال برای چند روز در یاسوج اردو خواهد زد.

وی گفت: با چند رئیس فدارسیون دیگر نیز رایزنی‌های لازم انجام شد تا بتوانیم اردوهای تیم ملی رشته‌های دیگر را با توجه به ظرفیت بسیار بالای مجموعه ورزشی و تفریحی آزادی در یاسوج و در این مجموعه برگزار کنیم.
13940923000889_PhotoL
مدیرکل ورزش و جوانان استان به زمان افتتاح این مجتمع بزرگ در جنوب کشور اشاره کرد و گفت: سرمایه‌گذار قول مساعد داده که تا دهه‌فجر امسال این مجموعه عظیم افتتاح شود که در مراسم افتتاحیه از بزرگان ورزش کشور دعوت خواهیم کرد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد