تاریخ درج خبر : 1394/09/25
کد خبر : ۵۲۶۷۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

کاندیدای انصرافی اصواگرایان : بر خلاف خیلی ها یاسوج را ترک نکردم/ علت عدم پذیرش حاج حسینی نبود/ ساز و کار انتخاب گزینه موجب اختلاف شد

این روزها فعالیت های انتخاباتی به شدت داغ و جالب شده است که فضای مجازی تاثیر بسزایی بر روند داغ شدن تنور انتخابات ایفا می کند.

گروه ها و کانال های مختلف تلگرامی به شدت محبوب شده اند و به نظر می رسد تاثیر گذاری چشمگیری در انتخابات پیش رو داشته باشند.

گروه تلگرامی «کمپین انتخابات» مختص استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از گروه های فعال تلگرامی است که پرسش و پاسخ را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش سایت استان، دیشب پرسش و پاسخی با حضور کاندیدای (سابق) شورای حکمیت اصولگرایان «حبیب‌الله پیشوا» انجام شد که عینا آورده شده است.

سوال)  باتوجه به اینکه شما فقط به مسائل حقوقی واقف هستین وتوی پستهای مدیریتی چه خرد وچه کلان نبوده اید تاچه امیدوارید بتونید ازحق پایمال شده این دیار در مجلس بتونید دفاع کنید؟
اعتقاد بر آن دارم که پایه مسایل مدیریتی و کلان جامه به مسایل حقوق ارتباط دارد،بنده چندین دهه هستش که با مسایل اجرایی و حقوقی که مبتلا جامه هست ارتباط دارم
سوال)  جناب اقای پیشوا آیااصولگرایان باتمام اعضاروی کاندیدای خاصی اجماع میکنندد؟وباتوجه به تغییرچندباره کاندیداین طیف جای امیدواری هست که ازکاندیدجدیدی که دررسانه هاگفته شدحمایت کامل کنند؟
قطعا اصولگرایان کاندید خواهند داشت

سوال) نظر حضرتعالی در زمینه این متن چیست؟؟؟آرزو میکنم همانگونه که مردم آمریکا با انتخاب اوبامای سیاه پوست برای همیشه ریشه نژاد پرستی را در قاره آمریکا خشکاندند و به فراموشی سپردند (((شاید تعبیر جالبی نباشد)))
طیف اصولگرای بویراحمد نیز با انتخاب پیشوا بعنوان کاندیدای مورد وثوق خود ریشه گرمسیری و سردسیری، بیراحمدی و کهگلویه ای را بخشکانند .
ببینید،گفتمان انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی گفتمان جهانی و حمایت از همه مظلومین در سراسر جهان است، با این گفتمان مرز،قوم و منطقه جایگاهی ندارد،در کشور کانادا چند هفته فصل انتخابات مجلس عوام را داشتند در اون انتخابات دو نفر ایرانی،دو نفر افغانی رای آوردند و وزیر دفاع در دولت جدید افغانی هستش ما که مسلمانیم و گفتمان دینی داریم.

سوال) میشه بفرمائید پست های مهم مدیریتی شما چه بوده؟؟؟واینکه دربویراحمد بحث نیروهای غیربومی داره بیداد میکنه وشما اصالتا اهل کهگیلویه هستین حمایت بویراحمد ازخودتان راتاچه حد میدانید ؟
از سال 1360 تا کنون یاسوجم،بر خلاف خیلی ها یاسوج را نه تنها ترک نکردم بلکه در همین شهر سرمایه گذاری کردم. کارهای انجام دادم که برای خیلی ها سرمشق شد،اولین وکیل ساکن این شهر و حتی استان هستم،بیش از 25 سال وکالت در این استان و ارتباط صمیمی با مردم کار هر کسی نیست.

سوال) جناب پیشوا شما درصورت قبول شدن درانتخابات ایا ازنیروهای بویراحمدی در حوزه انتخابیتون استفاده میکنید؟
اولا من که درخواست شورای حکمیت رانپذیرفتم و این دوره کاندید نیستم ثانیا قطعاهرکسی که از هر حوزه ای که رای بیاورد پاسخگوی مردم همون حوزه خواهد بود

سوال) ایا حضرتعالی از گزینه جریان اصولگرایی حمایت خواهی کرد؟
گزینه ای که از مجرای صیح و پذیرفته شده خرد جمعی باشد حتما

 سوال) آیا عدم تمکین شما از شورای حکمیت اصولگرایان می تواند عدم حمایت حاج حسینی از شما باشد؟؟
در شورای حکمیت همانطور که در بیانیه ذکر کردم پنج نفر حضور داشت جلسه با سه عضو یعنی اکثریت تشکیل شد که آقایان پناهی،خاضع و دکتر هدایتخواه ذایتخواه بودند،ارزش نظر قانونی و دموکراسی نظر این سه برای اون دونفر غایب هم لازم الاتحاد خواهد بود ولی علت عدم پذیرش امر دیگری هم بوده است.

سوال) در سوابق شما چه نمونه هایى از پیگیرى عدالت اجتماعى، مبارزه با فساد و تبعیض، و دستیابى به الگوى بومى قابل ذکر است؟ مهمترین چالش ها در این عرصه چیست؟ برنامه دقیق تان براى مبارزه عملى و قاطع با تبعیض و فقر و فساد اقتصادى و مدیریتى چیست؟
از سال 1360تا1378 جهاد سازندگی و مسول امور قردادها،وکیل و کارشناس حقوقی چندین اداره و نهاد دولتی همه منو به سالم بودن و دست پاکی میشناسند،در طول 25وکالت تمامی موکلونم به جدیت،توانمند بودن و امین بودن قبول دارند

سوال) فرصت4ساله ای که در اختیار اقای زارعی قرار داده شد را چگونه ارزیابی می کنید؟
اعتقاد دارم با توجه به توان و ظرفیت هر شخص باید ازش انتظار کار داشت، اقای زارعی صبغه فکری اش اصولگرایی،دولت دهم اعتدال و تمایل به اصلاحات بوده است.در مجلس عضو اصولگرایان و از اون طرف نماینده هماهنگ و همسو با دولت یعنی اقای تاجگردون بود.

سوال) مهم ترین علت عدم حضور ستار هدایتخواه در انتخابات آینده چه می تواند باشد؟
باید از خودشون پرسید؛ اما من پاسخ ایشان که میخواهد کار فرهنگی کند رانپذیرفتم و به خودش هم گفتم.

سوال) حضور دوباره سید باقر موسوی در جریان انتخابات بویراحمد و دنا چه پیامدهای می تواند داشته باشد؟ 
قطعا حضور سید باقر موسوی باعث حساسیت جناح اصولگرا میشود

سوال) جناب پیشوا شما فکرنمیکنید حضور هرکدام یک ازاعضا از طیف اصولگرایان به غیرازآقای هدایتخواه برابر خواهد بود باشکست قطعی این جریان؟
بستگی دارد به اینکه همه حمایت کنند و اینکه رقبا چه کسانی باشند
اگر سید باقر موسوی بیاد در انتخابات باعث وحدت اصولگرایان میشود و همینطور اگر هدایتخواه بیاد باعث وحدت اصلاحاتی ها.

سوال) در این موقعیت حساس در بین اصولگرایان اختلافی بر سر انتخاب وجود دارد؟
ساز و کار انتخاب گزینه اشتباه بود و همین موجب اختلاف شد.
سوال) اصلی ترین رقیب اصولگرایان در جریان اصلاحات را کدام یک از نیروهای اصلاح طلب می دانید به جهت میزان محبوببیت مردمی(بهرامی یا موسوی)؟
کاندیدای اصلاحات چه کسانی هستند؟آیا جریان اصلاحات بهرامی را بعنوان یه اصلاحاتی قبول دارند؟شاید نظر شما این باشد ولی دکتر فرید مرادی طور دیگر پاسخ داده است
من از خود اصلاحاتی ها سوال دارم که چرا در مورد دکتر بهرامی نظر واحدی ندارند؟
 سوال)ایا شما همچنان در رقابت میمانید ؟
خیر بنده کنار کشیدم با عدم پذیرش درخواست شورای حکمیت

سوال) ایا گزینه دکتر نیکبخت یک بازی برای ورود هدایت خواه نیست؟
از کسانی که نیکبخت را آوردند سوال کنید

سوال) حاج زارع را چرا حمایت نمیکنید ایشان هم اصولگرا هستند؟
در مورد اقای زارع تا کنون بحثی نشده که کاندید جریان بشه یا نه

 

مطالب درج شده با اجازه «منصور آغاز» ادمین گروه تلگرامی «کمپین انتخاباتی» مختص استان کهگیلویه وبویراحمد در سایت استان منتشر شده است.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد