تاریخ درج خبر : 1394/09/25
کد خبر : ۵۲۶۷۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اعتراف مادر قاتل به چگونگی قتل فرزندان خود

مدینه ع که سابقه بیماری اعصاب و روان دارد صبح بعد از رفتن شوهرش به محل کار از خواب بلند می شود و دو کودک خردسالش – امیررضا ۴ ساله و فاطیما ۶ساله- را با ضربات چاقو به قتل می رساند.
به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان، و به نقل از غلامی پور دادستان گچساران، وی در اولین اعترافش در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: شوهرم ساعت ۷ از خانه بیرون رفت، بچه ها در حالی که بازی می کردند شروع به دعوا کردند، به یکباره به آشپزخانه رفتم و به فاطیما گفتم لباست را در بیار، وقتی که پیرهنش را درآورد دو ضربه چاقو به سینه و یکی به گردنش زدم.
وی در ادامه اظهار کرد: به پسرم ( امیررضا ) گفتم دراز بکش، با همان چاقو، یکی به شکمش و یکی دیگر به گردنش زدم، گردنش را بریدم. بچه ها در همان چند دقیقه از دنیا رفتند.
قاتل که سابقه بیماری اعصاب دارد، گفت: نمی دانستم چه کار می کنم، دستم می لرزید، چند ضربه با همان چاقو به سینه خودم زدم، ولی نتوانستم خودکشی کنم، به خواهرم حکیمه زنگ زدم و موضوع را به او اطلاع دادم.
مدینه ادامه می دهد: خواهرم حکیمه خود را به صحنه می رساند، با هم به خانه پدرمان رفتیم و پلیس را از موضوع باخبر کردیم.
ساعت ۱۱ ظهر مأموران پلیس آگاهی گچساران به همراه بازپرس دادسرای عمومی در صحنه حاضر می شوند، قاتل دستگیر و تحویل دادسرای عمومی و انقلاب گچساران میشود.
بنا به این گزارش، قاتل هم اکنون در بازداشت موقت به سر می برد و قرار است تا بررسی نهایی پرونده به کانون اصلاح و تربیت بند زنان معرفی شود. پلیس در حال بررسی جزییات بیشتر پرونده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رویا گفت:

    واقعا‏ ‏متا‏سفم‏ ‏برا‏ ‏همچین‏ ‏زنی…مگه‏ ‏میشه‏ ‏کسی‏ ‏به‏ ‏یکباره‏ ‏دست‏ ‏به‏ ‏این‏ ‏کار‏ ‏بزنه.حتما‏ ‏دفعاتی‏ ‏هم‏ ‏بوده‏ ‏که‏ ‏بچه‏ ‏های‏ ‏بیگناه‏ ‏رو‏ ‏زیر‏ ‏مشت‏ ‏و‏ ‏لگد‏ ‏میگرفته‏ ‏.هیچ‏ ‏کس‏ ‏بیشتر‏ ‏از‏ ‏خودش‏ ‏مسئول‏ ‏کارش‏ ‏نیست.وقتی‏ ‏از‏ ‏روحیه‏ ‏و‏ ‏نداشتن‏ ‏تعادل‏ ‏خودش‏ ‏خبر‏ ‏داشت‏ ‏باید‏ ‏بقیه‏ ‏رد‏ ‏در‏ ‏جریان‏ ‏میزاشت..حیف‏ ‏اسم‏ ‏مادر….هر‏ ‏چندبه‏ ‏نظر‏ ‏من‏ ‏‏ ‏همه‏ ‏ی‏ ‏این‏ ‏اتفاقها‏ ‏در‏ ‏اثر‏ ‏فقر‏ ‏و‏ ‏نداریه..مطمعنا‏ ‏اگر‏ ‏وضع‏ ‏مالی‏ ‏خوبی‏ ‏داشتن‏ ‏بهترین‏ ‏درمان‏ ‏ها‏ ‏روی‏ ‏این‏ ‏زن‏ ‏انجام‏ ‏میشد…خدا‏ ‏انشالله‏ ‏عاقبت‏ ‏همه‏ ‏ختم‏ ‏به‏ ‏خیر‏ ‏بشه‏

  • maryam گفت:

    حالت غیرعادی داشته حالا ممکنه دلیلش بیماری اعصاب و روان بوده باشه یا مصرف برخی موادخاص اما حالت غیرعادی اون هردلیلی که داشته اطرافیانش بخصوص همسرش و خانواده خودش وخانواده همسرش یا هر فردی که از مشکل اون خبرداشته اولا” نباید اجازه می دادند بچه ها با اون تنها بمونن ثانیا” اون را درمان یا بستری می کردن. چقدر ما مردم نسبت به هم بی تفاوت وبی عاطفه شدیم چرا باید یک نفر اوضاعش اونقدر وخیم بشه که چنین صحنه ی دردناکی رو به وجود بیاره . ما مردم باید یادبگیریم که نسبت به مشکلات همدیگه بی اعتنا وبی تفاوت نباشیم تا از این قبیل اتفاقات پیش نیاد. در فرهنگ عمومی جامعه ما که لبریز از چشم وهمچشمی است دخترها باید به هرقیمتی که شده ازدواج کنن وبه هرقیمتی که شده بچه دار هم بشوند درحالیکه مادرشدن ومادربودن لیاقت آمادگی وشایستگی می خواد!!!!!

پربازديد