تاریخ درج خبر : 1394/09/26
کد خبر : ۵۲۶۹۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

داور کهگیلویه و بویراحمدی قاضی میدان پرسپولیس ـ راه‌آهن در لیگ برتر فوتبال

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از قضاوت داور هم استانی خود در دیدار تیم‌های پرسپولیس ـ راه‌آهن در لیگ برتر فوتبال کشور خبر داد.
سید پرویز موسوی اظهار کرد: داوری فوتبال در استان کهگیلویه و بویراحمد رشد خوبی داشته و در سال‌های اخیر استان ما در داوری فوتبال در سطح کشور یکی از استان‌های برتر بوده است.

وی با بیان اینکه در دهه اخیر هیچگاه استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص داوری فوتبال در رده‌های مختلف لیگ‌های فوتبال کشور بدون نماینده نبوده است افزود: حتی پیش از این هم در داوری فوتبال نمایندگانی در لیگ‌های گذشته فوتبال کشور در سال‌های دور داشته‌ایم که موجب افتخار برای استان کهگیلویه و بویراحمد است.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال نیز در لیگ برتر فوتبال نمایندگانی شایسته در قضاوت این دیدارها داریم که تاکنون قضاوت‌های بدون عیب و نقصی داشته‌اند.

موسوی بیان کرد: داورانی همچون روح‌الله شریفی و محمد راهی در لیگ برتر فوتبال خوش درخشیده‌اند و تا سال‌های آینده برای استان ما افتخارآفرینی خواهند کرد.

این مسئول به آخرین موفقیت داوران فوتبال استان در لیگ‌های معتبر فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور محمد راهی یکی از داوران بازی تیم‌های پرسپولیس تهران و راه‌آهن است.

وی گفت: این دیدار روز جمعه 27 آذر ماه در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود که محمد راهی یکی از داوران این دیدار است.

رئیس هیئت فوتبال استان خاطرنشان کرد: در لیگ برتر فوتبال کشور علاوه بر محمد راهی و روح‌الله شریفی به عنوان داور، بازیکنانی نیز داریم که همچون میلاد غریبی و رشید مظاهری در تیم‌های خود به عنوان بازیکنان اثرگذار به شمار می‌روند.
منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد