تاریخ درج خبر : 1394/09/26
کد خبر : ۵۲۶۹۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی نامزدهای مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه بر حسب معتدل بودن

دبیر حزب اعتدال و توسعه کهگیلویه و بویراحمد گفت: نامزدهای مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در کهگیلویه و بویراحمد با اولویت معتدل بودن افراد و نه تفکرات حزبی معرفی می‌شوند.

سید هدایت اکبری بعدازظهر دیروز در جمع خبرنگاران، برنامه‌های حزب اعتدال و توسعه را در استان کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد.

وی ادامه داد: حزب اعتدال و توسعه تنها به کار سیاسی مبادرت نمی‌کند و همان‌گونه که از اسم آن پیداست اولین هدف این حزب کمک به توسعه ایران اسلامی و همچنین توسعه استانی است.

دبیر حزب اعتدال و توسعه در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اعتقاد ما بر این است که باید توسعه متوازن را در همه امور داشته باشیم و کسانی در دایره این حزب می‌گنجند که برای توسعه و اعتلای ایران اسلامی به صورت متوازن دل بسوزانند.

اکبری تصریح کرد: هرچند که توسعه سیاسی نیز یکی از اهداف این حزب است اما باید گفت که مسائل سیاسی یکی از چندین برنامه‌ حزب اعتدال و توسعه و نه فقط تنها برنامه حزب است.

وی در پاسخ به این سؤال که مشی این حزب بیشتر به کدام یک از دو جریان رایج سیاسی در کشور نزدیک است، تصریح کرد: هر چند که این حزب به جریان اصلاحات نزدیک است اما سعی بر این است تا اعتدالیون در هر دو جریان سیاسی که توانمندی داشته باشند مورد حمایت حزب در انتخابات مجلس شورای اسلامی باشند.

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه تاکنون نامزدهای انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان را معرفی نکرده‌ایم، افزود: به دنبال این هستیم که در سه حوزه استان شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه را تشکیل دهیم.

اکبری تصریح کرد: پس از این کار نامزدهای انتخاباتی خود را با تکیه بر اهداف و چارچوب‌های این حزب که اولویت آن اعتدال و مشی اعتدالی و توجه به موضوع توسعه همه‌جانبه استان است، معرفی خواهیم کرد.
بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • صدران پیرایش گفت:

    با سلام
    ضمن خیرمقدم به جناب آقای مزدهی پور ,برای ایشان آرزوی کامیابی وموفقیت درعرصه انتخابات را داریم.

پربازديد