تاریخ درج خبر : 1394/09/26
کد خبر : ۵۲۶۹۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

«ام.آر.آی» دهدشت راه‌اندازی می‌شود؛ پایانی بر شایعه های فضای مجازی

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت در پاسخ به شایعات لغو خرید دستگاه «ام.آر.آی» دهدشت و اختصاص این دستگاه به گچساران گفت: اطمینان می‌دهم این دستگاه به زودی وارد شهرستان خواهد شد.
به گزارش سایت استان، سید امیر مولایی‌فر در جمع خبرنگاران شهرستان نصب دستگاه «ام.آر.آی» را از نیازهای ضروری شهرستان برشمرد و اظهار کرد: یک دستگاه ام.آر.آی به مبلغ 60 میلیارد ریال خریداری شده و پس از طی مراحل گمرکی وارد شهرستان خواهد شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت با بیان اینکه عملیات آماده‌سازی فضای فیزیکی بخش «ام.آر.آی» در دست تکمیل است، افزود: با نصب دستگاه و بهره‌برداری از این بخش ارائه خدمات به بیماران با سهولت بیشتری انجام می‌شود.

مولای‌فر شایعات مبنی بر لغو ارسال دستگاه ام.آر.آی به دهدشت و اختصاص این دستگاه به شهرستان گچساران را بی‌اساس خواند و گفت: اینکه تصادفاً دستگاه گچساران زودتر به مقصد رسیده به معنای لغو ارسال دستگاه ام.آر.آی دهدشت نیست.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: از ابتدا هم قرار بود دو دستگاه ام.آر.آی برای دهدشت و گچساران یک دستگاه سی‌تی اسکن برای یاسوج خریداری شود.

وی با بیان اینکه شماره سریال دستگاه‌ها هم در سند ثبت سفارش شرکت بنام هر شهر مشخص شده است، تصریح کرد: تصادفاً دستگاه گچساران زودتر رسید ولی هنوز نصب نشده است.

رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت ادامه داد: این دستگاه‌ها از طریق وزارت بهداشت از شرکت تولیدکننده خریداری شده و جزئیات اداری و ترتیب نوبت انتقال را تا این اواخر به ما اعلام نکرده بودند.

مولایی‌فر نسبت به نصب و راه‌اندازی ام.آر.آی دهدشت اطمینان داد و گفت: دستگاه دهدشت 2 روز پیش وارد گمرک شد و در مراحل ترخیص است.

مولایی‌فر بیشترین کارکرد ام.آر.آی را در جراحی‌های مغز و اعصاب دانست و با اشاره به جذب جراح مغز و اعصاب در بیمارستان دهدشت به موازات خرید و نصب دستگاه افزود: بخش مربوطه هم با سرعت در حال تکمیل است و تاکنون سه جراحی اورژانس هم انجام شده است.

مولایی‌فر شایعه‌پراکنی را باعث دلسردی مردم دانست و گفت: مهم خرید و راه‌اندازی ام.آر.آی در این شهرستان است و چنان‌چه به دلایلی تاخیری در انتقال دستگاه پیش آمده، روا نیست مردم را با شایعات نگران و دلسرد کنیم.

این مسئول با تأکید بر اینکه دستگاه ام.آر.آی تا قبل از بهمن ماه نصب و راه‌اندازی خواهد شد، افزود: اطمینان می‌دهم جای هیچ نگرانی نیست و به زودی به شهرستان منتقل و ظرف 2 روز آینده باقیمانده تاسیسات خنک‌کننده و یو.پی‌.اس دستگاه نصب خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد