تاریخ درج خبر : 1391/03/15
کد خبر : ۵۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس هیئت فوتبال استان: ریالی از کمک استاندار به هیئت‌ها را دریافت نکرده‌ایم

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با ابراز بی‌اطلاعی از تزریق هرگونه مبلغی از کمک استاندار این استان به هیئت‌های ورزشی گفت: ریالی از 12 میلیارد ریال کمک استاندار به هیئت‌ها را دریافت نکرده‌ایم.

سید پرویز موسوی با تقدیر از این رسانه به دلیل پوشش اخبار مربوط به ورزش این استان و پیگیری مستمر پرداخت مبلغ یک میلیارد تومان قول استاندار برای کمک به هیئت‌های ورزشی برای پرداخت بدهی‌های سال‌های قبل هیئت‌ها اظهار کرد: استاندار در بدو ورود خود به این استان جلسه‌ای با هیئت‌های ورزشی تشکیل دادند و پس از شنیدن نقطه نظرات رؤسای هیئت‌های ورزشی قول مساعدی برای کمک دادند.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در آن جلسه مقرر شد تا برای بازپرداخت بدهی هیئت‌های ورزشی که از سال‌های قبل روی دست آن‌ها مانده بود مبلغ یک میلیارد تومان از محل کمک‌های استانداری در اختیار هیئت‌ها قرار گیرد.

موسوی افزود: ما به نیت خیر استاندار واقف هستیم و می‌دانیم که نیکزاد به فکر ورزش استان بوده و اگر به خبرنگاران گفته چنین مبلغی پرداخت شده واقعیت دارد چرا که تاکنون به جز سخن راست از وی چیزی نشنیده‌ایم.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: اما در این میان یکی به ما دروغ گفته چراکه ما چنین پولی را که آقای استاندار از پرداخت آن سخن به میان آورده تاکنون به چشم ندیده‌ایم.

موسوی ادامه داد: آن ‌چه که در سال گذشته در اختیار ما قرار گرفته مبلغی حدود 20 تا 25 میلیون تومان است که برای برگزاری مسابقات بوده ولی برای پرداخت بدهی‌های هیئت فوتبال که مهم‌ترین و گسترده‌ترین هیئت ورزشی است، ریالی در اختیار ما قرار نگرفته است.

وی تأکید کرد: باید معلوم شود که این پول کجا رفته چرا که اگر چنین مبلغی که حتی استاندار آن را نه تنها یک میلیارد بلکه یک میلیارد و 200 میلیون تومان عنوان می‌کند به هیئت‌ها پرداخت شده بود چیزی حدود 60 درصد بدهی آن‌ها تسویه می‌شد که تاکنون چنین نشده است.

موسوی با ذکر این سخن که با همه رؤسای هیئت‌ها در تماس بوده و آن‌ها نیز از پرداخت چنین مبلغی اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند، تصریح کرد: دوباره تأکید می‌کنم که استاندار را فردی صادق می‌دانیم و اگر در جایی عنوان کرده چنین پولی پرداخت شده به حتم واقعیت داشته ولی ما خبری از آن نداریم و مسئولان وقت تربیت بدنی باید پاسخگو باشند.

.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد