تاریخ درج خبر : 1394/09/27
کد خبر : ۵۲۷۰۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

برف و سرما دو شهروند چرامی را به کام مرگ فرستاد

در پی برفگیر شدن خودروی سه نفر از گردشگران در منطقه سردسیری طسوج از توابع شهرستان چرام لحظاتی پیش 2 نفر از سرنشینان جان خود را از دست داد.
در پی برفگیر شدن خودروی سه نفر از گردشگران در منطقه طسوج از توابع شهرستان چرام لحظاتی پیش 2 نفر از سرنشینان به نام های علی بخش نوروزی و فرزاد بردازه جان خود را از دست دادند و میثم ظهرابی نیز به بیمارستان امام خمینی دهدشت انتقال داده شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه امشب در جمع خبرنگاران درباره وقوع این حادثه اظهار کرد: گزارش مبنی بر برفگیر شدن یک خودروی پاترول در جاده مسیر طسوج به اداره هلال احمر شهرستان گزارش شد.

ابوالقاسم بازرگان تصریح کرد: ماموران امداد و نجات جمعیت هلال احمر در ساعات اولیه وقوع حادثه در محل حاضر شدند و به خدمات‌دهی به مسافران مشغول شدند.

بازرگان با بیان این‌که طسوج از توابع شهرستان چرام است افزود: خودرو و نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر کهگیلویه با اعزام به محل حادثه عملیات امداد را آغاز کردند.

وی با اشاره به شدت سرما و کولاک در این منطقه تصریح کرد: مسافران مجبور به استفاده از پیک‌نیک و روشن کردن در خودرو شدند.

بازرگان افزود: متاسفانه بر اثر انتشار گاز منوکسید کربن این سرنشینان دچار خفگی شده و 2 تن از آنان جان خود را از دست دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه افزود: حال سرنشین دیگر خودرو به علت مسمومیت وخیم گزارش و جهت مداوا به بیمارستان امام خمینی دهدشت اعزام شده است.

بارش برف و سرمای شدید در روزهای اخیر در جاده های مناطق سردسیری کهگیلویه وبویراحمد بیش از 100 خودرو و سرنشینانشان را گرفتار کرد که با تلاش نیروهای امدادی و راهداری نجات یافتند.
صبح زاگرس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد