تاریخ درج خبر : 1394/09/27
کد خبر : ۵۲۷۰۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

خرم روز: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی خلاف قانون است

رئیس شورای نظارت بر انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی خلاف قانون است و با قانون شکنان برخورد خواهد شد.
حجت الاسلام قدرت الله خرم روز چهارشنبه شب در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: راه اندازی کاروان های تبلیغاتی از دیگر مصادیق تخلف انتخاباتی است.
وی اظهار کرد: سیاه نمایی خدمات نظام جمهوری اسلامی، هتک حرمت به آبروی اشخاص و بهره گیری از امکانات دولتی برای تبلیغات از دیگر تخلفات انتخاباتی است.
رئیس شورای نظارت بر انتخابات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:فلسفه وجود مجلس قانوگذاری است و کاندیداهایی که در نظام مردم سالاری دینی قصد خدمت به مردم را دارند باید از قانون شکنی طرفداران خود پیشگیری کنند.
حجت الاسلام خرم روز با اشاره به برخی ناسالم بودن فضای مجازی گفت: با رسانه های ارتباط جمعی که به ناآرام شدن فضای سیاسی و تفرقه بین مردم دامن بزنند برخورد جدی خواهد شد.
وی بیان کرد: هدف شورای نظارت در انتخابات مچ گیری نیست اما گزارش های واصله را به دقت بررسی و تخلف های انتخاباتی را در تایید صلاحیت ها لحاظ خواهد کرد.
حجت الاسلام خرم روز از رسانه های ارتباط جمعی خواست تا با بی طرفی و صداقت برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان روز جمعه هفتم اسفند 94 در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    هییت نظارت استان بررسی کند چرا درنقاره خانه کلنگ زمین چمن مصنوعی توسط یکی از کاتدیداها زده شده که ملک مال دیگری است فقط استفاده سیاسی بوده است

پربازديد