تاریخ درج خبر : 1394/09/27
کد خبر : ۵۲۷۰۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -
نامه دریافتی از علیجان اسدپور

فریاد تظلم و دادخواهی به آیت الله ملک‌حسینی از بی عدالتی در اجرای انتخابات گچساران

نماینده ی محترم ولی فقیه در استان روحانی فرزانه و دوست بزرگوارم حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی
با سلام و ضمن تسلیت به مناسبت مصیبت عظمای از دست دادن برادر بزرگوارتان از سر فریاد تظلم و دادخواهی نکاتی را متذکر می شوم.
تادیه ی قدرت و سپردن وکالت به نمایندگان مجلس با انگشتان به مرکب آغشته شده ی مردمی بلادیده صورت می گیرد که غالبا از فرط زحمت ، سخت کوشی و فقر فشار انگشتانشان بر ورق سفید و بی کینه ی رای بدون درد نیست. هدایت و مدیریت قدرت پس از برد در انتخابت می تواند در دو بعد ” متفاوت به خدمت اندیشیدن ” و “به فساد کشیده شدن ” قدرت اعطا شده بینجامد.
در حوزه ی انتخابیه ی شهرستانهای گچساران و باشت به نظر میرسد نماینده ی محترم فعلی و فرماندار گچساران در حال حاضر سوار بر اسب قدرت و با چاشنی قدرت اعطا شده از انگشتان آحاد مردم تکتازی در باد غرور ناشی از مفسده ی قدرت را آغاز کرده و با یال و دم برآشفته ی اسب سرکش و یاغی شده ی نفس اماره ضمن بازی با عزت نفس مردمی که اسبشان را زین کرده اند به سوی مفسده ی ظلم و تعدی ، متکبرانه و چهار نعل می تازند.
اعلام نا عادلانه ی اسامی مجریان انتخابات در رسانه ها نشان دهنده ی به مفسده کشیدن قدرت اعطایی مردم توسط فرماندار گچساران و حمایت نماینده فعلی گچساران و باشت است که سرمست از غرور ، حقوق حقه ی سایر رقیبان را تضییع می کنند و در این فرایند رد پایی از تسابق و رقابت سالم به چشم نمی خورد و صرفا تقابل و تضارب دستگاه اداری و اجرایی با خواست مردم مشهود خواهد بود. از این رو خواهشمند است با توجه به عهده داری رسالت عظیمی که حضرتعالی به عنوان کارگردان عدالت نظام در استان دارید جلوی این مفسده ی قدرت را گرفته و نامبردگان را به اجرای عدالت ملزم فرمایید .زیرا احساسات جریحه دار شده ی مردم می تواند نا امنی و خدای ناکرده آشوب و مسائل غیر قابل پیش بینی را ترویج دهد
ارادتمند جنابعالی علیجان اسدپور

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    متاسفانه قانون شکنی و مسئولیت ناپذیری و گستاخی گماشتگان و نوچه های ای نماینده در سطح استان و شهرستان بیداد میکند و خود را فارغ از هر قانون و محکمه ای می دانند عاجزانه توقع میرود حضرت ایت الله ملک حسینی و همچنین نهادهای امنیتی و بازرسی استان جلوی این یکه تازیها را بگیرند

  • ناشناس گفت:

    واقعا امان از تبلیغات زودرس و با هزینه های آنچنانی جناب تاج. نهادهای مسول انشاالله رسیدگی قاطع داشته باشند.

  • ناشناس گفت:

    عالی بود

پربازديد