تاریخ درج خبر : 1391/08/27
کد خبر : ۵۲۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

یکی از معضلات بزرگ در استان نزاع‌های دسته جمعی است

سایت استان: معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از آسیب‌های مهم در این استان را نزاع‌های دسته جمعی عنوان کرد و گفت: به علت بومی و قبیله‌ای بودن منطقه میزان نزاع‌ها در کهگیلویه و بویراحمد زیاد است.

رضوانی مهم‌ترین علل آسیب‌های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد را نزاع‌های دسته جمعی عنوان کرد و بیان داشت: مسئولین باید برای آغاز یک حرکت که متناسب با فرهنگ بومی منطقه است حرکت کنند و از میزان ظرفیت‌های مردمی در جهت کاهش و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی نهایت استفاده شود.

وی ابراز داشت: به منظور شناسایی خانواده‌های موفق باید عوامل موفقیت آن‌ها مشخص شده و با هماهنگی لازم به منظور آشنایی جامعه با این افراد و خانواده‌ها از طریق صدا و سیمای استانی اقدامات لازم ارائه و اعمال شود.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: در زمینه تعطیلی پنج‌شنبه بانوان در ادارات شرایط و برنامه‌های مدیران اجرایی نهادهای مربوطه مدنظر قرار گرفته شود و در جایی که امکان تحقق آن هست اجرایی گردد به شرطی که به جامعه آسیبی نرسد.

این مسئول سیاسی تاکید کرد: اعتبارات فرهنگی در اختیار دستگاه‌های فرهنگی بوده و استاندار هیچ‌گونه اختیاری در این خصوص ندارد.

رضوانی تصریح کرد: آسیب‌های جدی که در مورد حجاب در تمامی سطوح داریم رعایت نکردن اصل حجاب برخی زنان و مردان بوده که اقدامات لازم در این خصوص اعمال و مقرر گردد و تابلوهای ثابت با مضامین عفاف و حجاب در سطح شهر با هماهنگی شهرداری‌ها نصب شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد