تاریخ درج خبر : 1394/09/29
کد خبر : ۵۲۷۲۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

متلاشی شدن یک باند سارقان مسلح طلافروشان

فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد از متلاشی شدن یک باند سارقان مسلح طلافروشان کیفی در این استان خبرداد.
سردارغلامعباس غلامزاده افزود: پنج عضو این باند سحر گاه دیروز از سوی ماموران پلیس آگاهی استان با دستور مقام قضایی با همکاری ماموران نیروی انتظامی گچساران و پشتیبانی نیروهای ویژه پلیس استان در گچساران دستگیر شدند.

وی از دستگیری هشت نفر از همدستان این باند خبر داد و افزود: از سال گذشته بدنبال دو سرقت از طلافروشان کیفی در استان، تلاش برای شناسایی این باند در دستور کار پلیس قرار گرفت که سرانجام پلیس هویت و مخفیگاه آنها را شناسایی کرد.

سردارغلامزاده اظهارکرد: در سه عملیات جداگانه چهار نفر از اعضای باند و چهار همدست آنها درشهر دوگنبدان و یک روستای اطراف این شهر دستگیر شدند.

وی اظهارکرد: در این عملیات ها دو نفر از اعضای باند پس از تعقیب پلیس متواری شدند که به دلیل به توجهی به دستور پلیس، براثر شلیک مجروح شدند که پس از انتقال به بیمارستان حال عمومی آنها رضایت بخش است.

وی اظهارکرد : یکی دیگر از اعضا باند به همراه چهار همدست آن در عملیات دیگری در گچساران دستگیر شدند.

سردارغلامزاده تصریخ کرد: اعضای این باند دارای سوابق سرقت در شهرستان های بویراحمد، دنا و استان های همجوار هستند و در صورت لزوم اخبار تکمیلی نیز متعاقبا اعلام خواهدشد.
منبع: ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امیر گفت:

  درود بر مامورین گچساران

 • کارآگاه گفت:

  خوب اما دیر
  جاشون مشخص بود و یکی از مهمترین افراد این باند که در روستاهای اطراف گچساران زندگی می کرد همراه برادرانش در چندین پرونده نزاع مسلحانه و سرقت و …حضور داشتند اما طی این چند سال اراده ای برای دستگیری و برخورد باهاشون نبود و شاید به نوعی حمایت هم می شدند. از جمله در درگیری مسلحانه چند سال قبل در نره گاه یاسوج!!! و حمله به گردشگر آلمانی در روستای شامبراکان گچساران !
  باز خدا رو شکر که این بار و با تاکید مقام محترم دادگستری برای برخورد با عوامل ناامنی و ارال اوباش می بینیم اتفاقات مثبتی افتاده که جای تقدیر و امیدواری دارد. و امیدواریم با برخورد با سایر چهره های شناخته شده که پرونده های مختلف آنها از طریق کلانتری و دادگستری ها قابل رصد و پیگیری است نظم و امنیت و ثبات برای ایجاد شرایط زندگی و فعالیت بهتر فراهم شود.
  باز هم سپاس و تشکر

  • ناشناس گفت:

   مال باخته زیاد باخته شرافت باخته پاک باخته است
   دزدی از یه طلا فروش که خون ملت کردن تو شیشه بهتراز یه دزدی ازپیرزنیه که بز وگوسفند تنها داریش هست اما این وسط همیشه کسی مهمتره که پول بیشتری داره یعنی تبعیض قائل شدن …جنابی که دم از درگیری روستای نرگاه میزنی خودت راگول میزنی یا بقیه را استان ما قبیله ای عشیره ای هست. انگیزه این درگیری دفاع از حریم خانواده بوده وطن اول هرشخص,
   کاش ازتن فروشی هم میگفتی

پربازديد