تاریخ درج خبر : 1394/09/30
کد خبر : ۵۲۷۳۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه: تاجگردون در کمیسیون حزبی رفتار نمی کند/رئیس کمیسیون می تواند درتقسیم اعتبارات دخل و تصرف کند

در ادامه پرسش و پاسخ در گروه تلگرامی «کمپین انتخابات» مختص استان کهگیلویه وبویراحمد که یکی از گروه های فعال دنیای مجازی است این بار «هادی قوامی» نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات درمجلس نهم میهمان این پرسش و پاسخ بود که بدون هیچ ویرایشی در زیر آمده است.

نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی، غلام محمد زارعی-سیدمحمدعلی بزرگواری-غلامرضا تاجگردون هستند، در صورت امکان بفرمایید کدام یک از اعضا 3نماینده نام برده در تصمیم گیری های ملی و در سطح کلان نقش موثرتری داشته و دارند؟
هرسه بزرگوار نمایندگان خوبی هستند، ولی اقای دکتر تاجگردون نماینده ملی، منطقه ای و شهرستانی است و منشاء خدمات فراوانی چه در سطح ملی و چه استان بودند، به مردم گچساران و باشت تبریک می گویم
آیا رییس کمیسیون و اعصاب آن میتوانند بخاطر موقعیت خویش، در بودجه به نفع حوزه انتخابیه خود اعتبار جذب کنند یا در اعتبارات دخل و تصرف کنند،؟؟
به نفع مناطق کم برخوردار می توانند، به طور مثال طرح توازن که بنده و تعدادی از نمایندگان از جمله اقای دکتر تاجگردون انرا تبدیل به قانون کردیم باعث شد بودجه شهرستان هایی که از متوسط کشوری عقب بودند حداقل دو برابر شود، یا بودجه انتقال اب به امامزاده و سایر ردیف ها مثل دانشکده گچساران و…
باتوجه به حضورحداکثری اصولگرایان درکمیسیون برنامه بودجه؛چطورجناب تاجگردون اصلاحطلب بعنوان رییس کمیسیون انتخاب شدند؟
ایشان در کمیسیون حزبی رفتار نمی کند و تعامل خوبی با نمایندگان دارد.

میزان مشارکت و نقش حضرتعالی در به تصویب رسیدن برجام تا چه اندازه بود؟به ترتیب میزان تاثیرگذاری هر3نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد(هم در جبهه مخالف برجام و هم در جبهه موافق) را بیان کنید.
تلاش بنده و اقای دکتر تاجگردون در تصویب برجام بود ، البته سایر نمایندگان استان را نمی دانم.
متاسفانه برخی نمایندگان خراسان رضوی به ناحق می خواهند بدلیل نزدیکی به انتخابات مجلس شرایط موسسات غیرمجاز را به دولت تحمیل نمایند همه شاهد هستیم سه سال است به این موسسات فرصت داده شده قوانین و مقررات مربوط را اجرا و مجوز قطعی دریافت نمایند لیکن آنها بدنبال باج خواهی و رای برای مجلس هستند. نظر حضرتعالی روشنگر ابهامات است .
موسسات مالی باید تحت نظارت بانک مرکزی در ایند تا نظارت بانک مرکزی بیشتر شود و تاکنون تعدادی مجوز گرفته اند.
چرا شعار نمایندگان محترم با حوزه عمل انها اینقدر فاصله دارد؟
شعار ها اگر مبنای علمی نداشته باشد و با واقعیات هماهنگ نباشد فاصله ایجاد می شود
در بحث پرداخت حقوق قشر فرهنگی که از سوی وزارت آموزش و پرورش به تعویق افتاد شما چه انداره تاثیرگذار بودید؟
تلاش ما بر افزایش حقوق فرهنگیان بود، ودر خصوص افزایش ٣٠٠٠ هزار میلیارد بودجه اموزش و پرورش موافق در صحن علنی صحبت کردم.

مطالب درج شده با اجازه «منصور آغاز» ادمین گروه تلگرامی «کمپین انتخاباتی» مختص استان کهگیلویه وبویراحمد در سایت استان منتشر شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد