تاریخ درج خبر : 1391/08/27
کد خبر : ۵۲۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح رسمی دانشکده نفت و گاز گچساران

سایت استان: با حضور جمعی از مسئولان کشوری وزارت نفت و مسئولان استانی و محلی و دانشجویان، دانشکده نفت و گاز گچساران به طور رسمی افتتاح شد.

با حضور مجری طرح کمک به عمران مناطق نفت‌خیز جنوب، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه یاسوج و جمعی از مسئولان استانی و محلی دانشکده نفت و گاز گچساران رسماً افتتاح شد و مورد بهره‌برداری رسید.

دانشکده نفت و گاز گچساران از جمله مصوبات نخستین سفر رئیس‌ جمهور و هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد بوده که با اعتبار اولیه 20 میلیارد ریال از محل کمک‌های وزارت نفت تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

در مراحل بعدی ساخت این دانشکده شرکت نفت اعتباری افزون بر 3 میلیارد ریال برای تجهیز دانشکده به امکانات سرمایشی و گرمایشی اختصاص و هزینه کرد.

وجود معارضان محلی از جمله یکی از مشکلات و موانع سد راه تکمیل این دانشکده به ویژه در زمینه محوطه‌سازی دانشکده است.

در حال حاضر محیط این دانشکده فاقد محوطه اختصاصی و دیوارکشی و یا حصارکشی است.

دانشکده نفت و گاز گچساران در حالی راه‌اندازی شد که مشکلاتی از جمله آسفالت نبودن جاده دسترسی به دانشکده، سرویس ایاب و ذهاب، سلف سرویس در تمام روزهای هفته و تجهیزات آزمایشگاهی از سوی دانشجویان این دانشکده به عنوان دغدغه و نگرانی‌ در رسانه‌ها انعکاس یافت.

عدم فنس‌کشی محوطه دانشکده برای جلوگیری از ورود حیوانات به داخل دانشکده، عدم برطرف‌سازی مشکلات برق دانشکده به منظور استفاده دانشجویان از سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، آماده نبودن جاده دسترسی دانشکده به طریقی که سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی گچساران یک دستگاه اتوبوس واحد شهری را در این مسیر فعال کند، از جمله تعهدات مدیران شهرستانی بوده که تاکنون عملی نشده است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد