تاریخ درج خبر : 1394/09/29
کد خبر : ۵۲۷۴۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
از انتقاد به شورای اصلاحات تا کنایه به بزرگواری و موحد

تاجگردون: عده ای خود را مالک و صاحب جریان اصلاح طلبی میدانند/ مجلس جای فحاشی و انجام کار شخصی افراد نیست

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با حضور در همایش مردم حوزه بویراحمد گرمسیر، با آنان دیدار و مشکلات آن‌ها را موردبررسی قرارداد.
غلام رضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت درمجلس شورای اسلامی گفت: روزی که به عنوان نماینده انتخاب شدم، نمی دونستم که اینقدردرحوزه انتخابیه ام تبعیض به نظام اجرای وتصمیم گیری وجود دارد، و این کارفضایی بسیارسختی را برای کار و تلاش به وجودآورده بود،کار سختی است که بتوانی تمام فعل و انفعالات تمام مسائل موجود را بخواهی در کنار هم تعریفی کنی و بعد بتوانی احساس همدلی را فراهم کنی، احساس همدلی بین تمام اقشار و طوایف مختلف، همدلی که موکلین احساس غریبی وبیگانه به وکیل شان نداشته باشند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد که زیر بنایش برقوم گرایی گذاشته شده باید از درون فرهنگش نسخه ای پیدا کرد که همان نسخه توسعه اش باشد.
رئیس فراکسیون زاگرس نشینان گفت: عده ای جمع شدند و خود را مالک و صاحب جریان میدانند و تاجگردون را به چندتفکری متهم می کنند، تفکر من را در این مملکت همه می دانند، دیدگاه و نظری هم دارم و تفکر و نظر من را در اداره مملکت می دانند. نقطه ضعف را بزرگ کردن مشکلی را حل نمی کند، سالهاست مشکلات را بزرگ کردید به چی رسیدید، هر انسانی ضعف و نوسان و اشکالی دارد، مگرتاجگردون و یا شما معصوم هستید، مگر مقام رهبری معصوم است من به عنوان نماینده باید تمام گروههای سیاسی را ببینم، و نباید به حاشیه بپردازم.
غلام رضا تاجگردون افزود: نگاه به اقوام و اینکه اقوام را در کنار هم بنشانیم، و یا این هنر را که اقوام را در کنار هم داشته باشیم قوم گرایی نیست، ضدیت با تفکر و اندیشه و تعقل هم نیست، ما می توانیم از فرهنگ جامعه خودمان برای توسعه و بالندگی خودمان استفاده کنیم، اقوام درکنار هم می توانند موجب عزت وتوسعه شوند ولی اگر ضد همدیگر باشند می توانندجلوی پیشرفت جامعه را بگیرند.
تاجگردون با اشاره به این که مجلس جای مطالبات است نه فحاشی اظهار داشت: کدام یک از شماها رای می دهید که من انتخاب بشوم برای نمایندگی مجلس و فقط فحاشی کنم به این وآن و یا در مجلس دعوا راه بیندازم.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه یکی از نمایندگان سابق استان فقط کار شخصی انجام می داد، گفت: من می توانم بروم داخل خانه ها بنشینم مردم را قسم بدهم و کارشخصی بکنم ولی این خیانت است به مردم آن حوزه، خیانت است به جامعه، خیانت است به خودنماینده، و این یعنی توسعه نیافتن آن منطقه، ولی چه زیبا است، جماعتی با هم بنشیند مکتوبات فعلی و خواسته هایشان و تعلقات و حتی انتقادتشان را در یک فضای اینچنینی در برابر هم بگذاریم.
تاجگردون بیان داشت: به استاندار و معاونینش و مسئولین تذکر می‌دهم نگذارید به بهانه صحبت‌های عده‌ای که این روزها می‌گویند تاج گردون برای تبلیغات بر پروژه‌هایش نظارت می‌کند، نگذارند فضای انتخابات جلوی موتور حرکت و پیشرفت را بگیرد و به مسئولین هشدار می‌دهم کاری نکنید فضای انتخابات مانع خدمت کردن به مردم شود و خدمت را تعطیل نکنید مردم دیگر خودشان با چشمانشان و دید باز خدمت را می‌بینند.
وی عنوان کرد: یکی از سخت ترین جمله های که من درصحبت هایم بکار می برم و احساس حقارت می کنم اینکه بگویم استان محروم کهگیلویه وبویراحمد، مایه ننگ من و تمام مسئولین این استان هست که بگویم استان محروم کهگیلویه وبویراحمد و بدتر بگویم شهرستان محروم گچساران، چرا باید چنین اتفاقی بیفتد که ما بتوانیم چنین احساسی را در وجود خودمان شکل دهیم.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    basht be tajgardon eftekhar mekone

  • رویا گفت:

    خوش‏ ‏به‏ ‏حال‏ ‏گچسارانی‏ ‏ها…واقعا‏ ‏بشون‏ ‏تبریک‏ ‏میگم..تو‏ ‏یاسوج‏ ‏که‏ ‏هر‏ ‏کی‏ ‏نماینده‏ ‏میشه‏ ‏فقط‏ ‏به‏ ‏منافع‏ ‏ایل‏ ‏و‏ ‏طایفه‏ ‏و‏ ‏اطرافیانش‏ ‏توجه‏ ‏میکنه..پس‏ ‏کو‏ ‏پیشرفت‏ ‏

  • 'نازمکان گفت:

    بیشتر این جمعیت که طاص احمدی های دهدشت هستند

پربازديد