تاریخ درج خبر : 1394/09/30
کد خبر : ۵۲۷۴۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -
آرام:

توسعه گچساران و باشت نتیجه انتخاب خرد و دانایی است

همایش بویراحمدی های گرمسیر با حضور تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در استادیوم ورزشی روستای آرو برگزار شد.
به گزارش سایت استان، علی آرام استاد دانشگاه علوم تحقیقات تهران در این همایش گفت: مردم گچساران و مردم حوزه بویراحمدگرمسیری، شما خرد و دانایی را انتخاب کردید، و بین دانایی و نادانی تفاوت قائل شدید و امروز نتیجه انتخاب دانایی را درگچساران می بینید.
آرام ادامه داد: امروز با انتخاب یک فرد خردمند و دانشگاهی و اجرایی که اشراف به برنامه ریزی دارد و به نقاط ضعف، قوت، فرصتها، تهدیدها، پتانسیلهای منطقه استان کهگیلویه وبویراحمد بخصوص شهرستان گچساران را هم اشراف دارد.
مدیرکل دفتر فنی استانداری در دولت اصلاحات تصریح کرد: تاجگردون با بکارگیری این مدل برنامه ریزی و به کارگیری همه پتانسیلها، آهنگ توسعه را در شهرستانهای گچساران و باشت رقم زده است.
عضوء هئیت علمی دانشگاه علوم تحقیقات به تودیع و معارفه تاجگردون در سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد اشاره کرد و گفت: درآن جلسه من در سخنرانی گفتم ما به خوش باش این آب زلالی که می رود پای سپیداری بلندی خوش بین هستیم، (اشاره به شعر سهراب سپهری) که امروز این سپیدار بلند از کهگیلویه و بویراحمد بلند شد و درخت تنومندی شده که سایه اش بر سر کشور و توسعه جمهوری اسلامی گسترده شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    سلام …واقعا جناب اقای دکتر علی ارام شما شایسته همه چیز هستین …

  • سجاد گفت:

    حرفاش قابل تامل واقعا

  • درخشیان گفت:

    درود بر استاد سخن و عمل دکتر آرام که میتواند تاجگردونی دیگر باشد برای کهگیلویه بزرگ

پربازديد