تاریخ درج خبر : 1394/09/30
کد خبر : ۵۲۷۵۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئولان و دانشجویان دانشگاه یاسوج هم رفتگر طبیعت شدند/عکس

مدیر امور فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت: مسئولان دانشگاه یاسوج در اقدامی ابتکاری، زباله های پارک ساحلی یاسوج و حاشیه رودخانه بشار را جمع آوری کردند.
به گزارش سایت استان، دکتر رامین مرادی افزود: برنامه پاکسازی طبیعت به همت معاونت فرهنگی دانشگاه یاسوج و کانون هلال احمر این دانشگاه روز جمعه در پارک ساحلی یاسوج برگزار شد.
دکتر مرادی ادامه داد: در این برنامه زیست محیطی، رئیس و اعضای هیئت رئیسه، برخی از اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان حضور یافته و اقدام به پاکسازی زباله های پارک ساحلی و حاشیه رودخانه بشار کردند.
مدیر امورفرهنگی دانشگاه یاسوج به اهمیت حفظ محیط زیست اشاره کرد و بیان داشت: همه افراد باید خود را در برابر محیط زیست مسئول بدانند چون متعلق به همه نسل هاست.
دکتر مرادی شهر یاسوج را دارای قابلیت بالای گردشگری عنوان کرد و اظهار داشت: اگر ما به عنوان شهروندان در پاکیزگی و حفظ مناطق گردشگری شهرمان کوشا نباشیم نمی توان از مسافران و گردشگران این انتظار را داشت.
وی این برنامه را جهت فرهنگ سازی و گسترش اهمیت به محیط زیست دانست و افزود: باید دست به دست هم داده و از تخریب محیط زیست جلوگیری کنیم تا این موهبت برای نسل های آینده نیز باقی بماند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد