تاریخ درج خبر : 1394/09/30
کد خبر : ۵۲۷۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور پر رنگ چینی ها در انتخابات استان/ رونمایی از دومین کاندیدای ثبت نامی از روستای چین

به نظر می رسد افراد سرشناس روستای چین که از توابع شهر لوداب می باشند امسال حضور پر رنگی در انتخابات خواهند داشت.

دیروز یک کاندیدا برای ثبت نام در مجلس خبرگان و امروز کاندیدای دیگر برای حضور در مجلس شورای اسلامی از این روستا ثبت نام کردند.

گفت و گوی خبرنگار سایت استان با کاندیدای مجلس شورای اسلامی که در دومین روز از مهلت ثبت نام مدارک خود را به فرمانداری بویراحمد ارائه کرد را می خوانید:

رهام یزدان پناه هستم متولد سال 1349، از روستای چین لوداب. مدرس دانشگاه هستم و دانشجوی سال چهارم دکترای تخصصی مدیریت صنعتی و کارشناس ارشد مدیریت تکنولوژی و دارای 20 سال سابقه  اجرایی در رده های کارشناسی ارشد و  مدیریت سازمان های دانش بنیان وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران.

از طرف چه جناح سیاسی وارد انتخابات شده اید؟

من خط فکری ام خط امام و رهبری است  و موج سومی که دیدگاه جدیدی در عرصه مدیریت و توسعه کشور دارد.

هدف خود از حضور در انتخابات را بیان کنید؟

معتقدم استان کهگیلویه و بویراحمد ثروتمند ترین منطقه دنیاست و از لحاظ علمی هم می توانم ثابت کنم  و چنین منطقه ای محروم ترین منطقه ایران است که خود پارادوکسی بزرگ است.
آمده ام تا بیکاری، فقر اقتصادی در خانواده ها، ازدواج جوانان و سال های بی پاسخ زیادی در حوزه توسعه برای مردم به وجود آمده است که آمده ام به آن ها پاسخ بدهم مثل اینکه چرا تا الان فرزندی از کهگیلویه و بویراحمد در کابینه دولت حضور نداشته است؟

تا آخر در صحنه خواهید ماند و با هیچ گروهی ائتلاف نخواهید کرد؟

ان شاء الله خواهم ماند، به صورت مستقل آمده ام و با هیچ حزبی هم ائتلاف نخواهم کرد.

احزاب فصلی هستند و نزدیک انتخابات با تحریک احساسات مردم سعی می کنند آرا مردم را جلب کنند و به منافع کشور کمتر توجه می کنند و با این دیدگاه معتقدم که بایستی گفتمان جدیدی شکل بگیرد که برایند دیدگاه های قبلی باشد تا بتواند توسعه را معنا ببخشد.

سابقه مدیریتی خاصی داشته اید؟

بله،از مدیران ارشد و صنعتی وزارت دفاع بوده ام و الان هم استاد دانشگاه هستم.

 

لازم به ذکر است که جمعی از هواداران این کاندیدا با حضور در محل ثبت نام حمایت خود را از یزدان پناه اعلام کردند که ایشان هم با حضور در جمع هواداران خود از آن ها تشکر کرد.

IMG_0282

IMG_0283

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    آقای رهام یزدان پناه بمعنای واقعی شایستگی نمایندگی مردم را دارد، ایشان فردی علمی با سواد، دلسوز، متدین و مردم دار است که خود رنج کشیده و محرومیت را لمس کرده و می تواند زبان گویایی برای مردم استان و بخصوص شهرستانهای بویراحمد و دنا باشد

  • ناشناس ر گفت:

    موفق و پیروز باشید دکترجان….

  • ناشناس گفت:

    موفق و پیروز باشید دکتر جان

پربازديد